2016 yılında çıkacak telefonlar

Konusu 'Akıllı telefonlar' forumundadır ve Ceren tarafından 31 Aralık 2015 başlatılmıştır.

 1. Ceren

  Ceren Süper moderatör

  2016 yılında akıllı telefon pazarına pek çok yeni model eklenecek. İşte 2016 yılında tanıtılması beklenen ve hepimizin heyecanla beklediği en iyi akıllı telefonlar.

  Akıllı cihazlarda pil ömrünü arttırmak adına yaptığı çalışmalarla bilinen Samsung, yeni bir teknoloji geliştirerek pil ömrünü 2 katına çıkarak 21 saate kadar dayanıklı piller üretmeyi hedefliyor.Güney Kore merkezli teknoloji devi bu çalışmalarını Galaxy S7'de sunmayı hedefliyor.

  Dünya devi Apple'in yeni iPhone modeli olan iPhone 7'de 2016'da satışa çıkacak telefonlar arasında. Safir kristal cam ekranın kullanılacağı neredeyse kesinleşen iPhone 7'de 6'daki gibi 4.7 inçlik bir ekrana sahip olması bekleniyor.

  LG yeni yılda yeni telefonu G5'i de tanıtmaya hazırlanıyor. Kavisli bir ekrana sahip olacak LG G5, 6.4 mm olacak. OLED ekranlar enerji çektiği için bu ürünler kullanıcıların şarjlarının korunmasına da yardımcı oluyor.

  Japon merkezli Sony yeni telefon modeli Xperia Z6, 2016 yılının ikinci yarısında satışa çıkacak. Seride tasarım değişikliği olması planlanmıyor.

  Turkcell'li kampanyalarla prestij kazanan ve kullanım sahasını genişleten HTC, 2016 yılına yeni telefon modeli HTC One M10 ile hazırlanıyor.