Acer TravelMate P6 series

Konusu 'Web rehberi' forumundadır ve Elif tarafından 19 Haziran 2012 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif Yönetici Admin

  Acer TravelMate P6 serisi

  Acer TravelMate P6 Dizüstü bilgisayar

  Acerın yeni TravelMate P6 series gelişmiş güvenlik, sağlam performans,harika grafikler, kusursuz yönetilebilirlik ve uzatılmış pil ömrünü biraraya getirerek özel olarak tasarlanmış.Bu dizüstü bilgisayar yalnızca entegre bir yönetimle birlikte çok seviyeli güvenlik ve firmaların yatırımlarını korumak ve Toplam Mülkiyet Maliyetini azaltmak için hırsızlığa karşı geri kazanım sunmakla kalmıyor aynı zamanda yoğun ve ticari uygulamaları zahmetsiz bir şekilde yürütmek ve daha yüksek yatırım getirisi sunmak için serinin en iyi performansını sağlıyor.

  [​IMG]

  Ticari kullanıcıların ihtiyaç duyduğu bir performans için TravelMate P6 serisi, tüm yazılım ve donanım bilgi işlem verilerini kurum içinde kolayca yönetebilmek için kurum içi veya dış kaynaklı IT kullanımı sağlayan 3. nesil Intel® Core™ işlemciler Intel® vPro™[1] ve AMT 8.0 teknolojilerinden yararlanır. İyileştirme sistemleri kurumu, kötü niyetli yazılım saldırılarından işletim sisteminden veya sistemden bağımsız olarak ve uzaktan korur.


  Dizüstü bilgisayarlar masaüstü bilgisayarlara göre veri sızdırılması ve çalınmalara karşı daha zayıftırlar, işte bu sebeple dizüstü bilgisayarlarında çoğunlukla değerli bilgiler ve yerine konamayacak veriler olduğu için, profesyonel kullanıcılar için güvenlik endişelendir.TravelMate dizüstü bilgisayarlar ile kullanıcı verileri ve değerli varlıklar, temel özellikleri birleşik bir kullanıcı arayüzünde entegre eden önemli bir güvenlik ve yönetim araçları paketi olan Acer ProShield tarafından korunur.

  Acer ProShield dizüstü bilgisayarı BIOS seviyesinden uygulama seviyesine kadar istenmeyen erişimlere karşı güvene alır. BIOS/HDD şifreli önyükleme öncesi kimlik denetimi (PBA), dahili parmakizi okuma kartı aracılığıyla alternatif Windows oturumu açma ve veri koruması için TPM şifresi özelliklerine sahiptir. Kritik dosyalar kendi Kişisel Güvenli Sürücü'nüzde (PSD) şifrelenerek ve saklanarak korunabilir. File Shredder programı ile kullanıcılar istenmeyen klasör ve dosyaları kalıcı olarak kurtarma işlemi dışına taşıyabilirler. Kolay yönetilebilirlik de ayrıca sağlanmıştır. Acer ProShield IT verilerinizi uzaktan ve hareket halindeyken aktif olarak yönetmek için otomatikleştirilmiş bir çözüm içerir.

  Ön yükleme öncesi kimlik denetimi özelliğine sahip Acer BioProtection parmak izi çözümü, en ileri biyometrik teknolojiyi kullanarak sistemi yetkisiz erişimlere karşı koruyan birinci sınıf bir dizüstü bilgisayar koruması sağlar. Güvenilir Platform Modülü (TPM) çözümü ile birlikte istemci platformunuzun bütünlüğü garanti edilir. TPM aynı zamanda güvenlikle ilgili metriklerin güvenli bir şekilde depolama ve raporlamasını sağlar. Acer Backup Manager aracılığıyla veriler ve dosyalar kolayca yedeklenerek önemli veriler aynı zamanda kazalara ve çarpmalara karşı da güvene alınırken, Acer eRecovery Management içinizin rahat etmesini sağlamak amacıyla istediğiniz anda kurtarma işlemi sunar.

  Çok yönlülüğü ve mobiliteyi geliştirmek için, yeni TravelMate USB 3.0/2.0 bağlantı noktaları, Ekran bağlantı noktası, DVI bağlantı noktası, HDMI bağlantı noktası, VGA bağlantı noktası gibi gelişmiş giriş/çıkış noktaları içeren ve güvenli ve dolanmayan kablo yönetimi için ergonomik tasarıma sahip Acer ProDock yerleştirme istasyonuna bağlanabilir. Acer ProDock her alana sığabilen kompakt bir tasarıma sahiptir ve ürün aracılığıyla tek bağlantı noktasından bağlanma özelliği sunar.