Ağustos 2012 Kova Burcu Yorumu

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Burcu tarafından 14 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

 1. Kova burcu 2012 Ağustos yorumları

  2012 Kova burcu Ağustos ayı yorumu


  Kova burcunda olanlar Ağustos ayına ortaklaşa para konuları ve harcamalarınız ön planda olacak Kendinize ve alışkanlıklarınıza harcayacağınız para keyfinizi arttırabilir. Yakın çevrenizle olan iletişiminize dikkat etmeniz gereken bir ay olacak.
  Ayrıca ortaklaşa para konularınızda tamamlamanız gerekenler konusunda aceleci ve hızlı davranabilirsiniz. Beyninizde ve düşüncelerinizde önemli değişimler geçiriyorsunuz ve buda en çok aşk hayatınıza yansıyor.
  Ağustos ayı boyunca ilişkileriniz ve özel yaşamınızı etkileyecek. Eğer yaşadığınız ilişkide, evliliğinizde ve ortaklığınızda bir takım sorunlarınız varsa, problemlere çözüm bulmak üzere harekete geçebilirsiniz. Bu dönem içinde anlaşma ve kontratlar gündeminize gelebilir.
  Varsa çocuklarınızla ilgili konular, yaratıcılığa dayalı işlerinizde bir takım zorlanmalar yaşadıysanız artık bu konuların düzelmeye başladığına şahit olacaksınız.

  Aşk hayatınızda, özel ilişkilerinizde dört yıldızlı bir ay yaşayabilirsiniz. Yine sanat veya yaratıcılıkla uğraşanlar, önemli bir anlaşma ya da projeye imza atabilirler. Şansınız yüksek olacak.
  Ev ve aile hayatınız, dış ortamlarınız, seyahat, eğitim, hukuk alanlarınızda etkilenmiş olabilir, hiç merak etmeyin artık rahatlıyorsunuz.

  Ağustos ayı sonunda, iş hayatınızda iletişim halinde olacağınız insanlarla anlaşmakta zorlanabilirsiniz.Bu ay biraz daha esnek olmanız gerekecek.
  [​IMG]
  Alıntı: astrolojiburc.com