Ahmed Angel Kimdir Resimleri

Konusu 'Resim Bölümü' forumundadır ve Elif tarafından 27 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif Yönetici Admin

  İşte gezegenin en yakışıklı erkeği Ahmed Angel hakkında bilgi, Ahmed Angel fotoğrafları..

  Bu kaşlar keman,saçlar kahküllü yakışıklı, tıp eğitimi alan Iraklı bir vatandaş Ahmet Angel'in adı bu sıralar internette, sosyal medya sitelerinde adeta bir fırtına gibi esiyor.

  Kendisini gezegenin en yakışıklı erkeği sanan Angel (Melek) Ahmed henüz 18 yaşında ve tıp öğrencisi. Şimdiden facebook üzerinden kendisine binlerce hayran oluşturdu. 400'den fazla resmini facebook profilinde hayranları ile buluşturan Angel Ahmed, her fotoğrafı için binlerce beğeni topluyor.
  Ayrıca kendi fotolarına yapmış olduğu sürrealist photoshop teknikleri ile photoshop ustalarını kendisine güldürüyor.
  Mavi gözler ve kendine ait saç tasarımlarıyla dünyalara bedel bir erkek figürünü ortaya koyan Ahmed Angel, bugünlerde sosyal medyanın en çok konuşulan ismi olmayı başardı.

  İşte Ahmed Angel'in Resimleri
  [IMGALT=http://img.webokur.net/upl/uploads/ahmed-angel-2-33143.jpg] Ahmed Angel resimleri (1) · [/IMGALT][IMGALT=http://img.webokur.net/upl/uploads/ahmed-angel-1-58078.jpg] Ahmed Angel resimleri (2) · [/IMGALT][IMGALT=http://img.webokur.net/upl/uploads/ahmed-angel-3-74032.jpg] Ahmed Angel resimleri (3) · [/IMGALT][IMGALT=http://img.webokur.net/upl/uploads/ahmed-angel-4-48812.jpg] Ahmed Angel resimleri (4) · [/IMGALT][IMGALT=http://img.webokur.net/upl/uploads/ahmed-angel-5-71447.jpg] Ahmed Angel resimleri (5) · [/IMGALT][IMGALT=http://img.webokur.net/upl/uploads/ahmed-angel-58129.jpg] Ahmed Angel resimleri (6) · [/IMGALT]