Akrep Burcu 2012 Ağustos ayı Yorumu

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Burcu tarafından 13 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

 1. 2012 Akrep Burcu Ağustos ayı Yorumları

  Akrep Burcu Ağustos 2012 Yorumu


  Akrep burcunda olanlar bu ay arkadaşlarınızla ya da sosyal çevre ortamlarınızda zorlanabilirsiniz. Sosyal ortamlarda ortaklaşa para konuları sizi zorlayabilir. Aşık olduğunuz insana karşı ilginiz ve fedakarlığınız bir çok konuda yüksek olacak. İş alanlarınızdaki sürtüşmelere dikkat. Arkadaş ortamlarınızda eleştirel taraflarınızı biraz geriye çekmelisiniz. Herşeye anında müdahale etmeye meyillisiniz. İş alanlarınızda kafanıza takılanlar ay içinde sizi rahat bırakmayabilir.
  [​IMG]

  Merkür 15 gün boyunca bu alanda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracak. İş alanınızda kendinizi rahat ifade edecek, sorunlar karşısında çözümler bulacaksınız.Yine patronlarınız ve üstlerinizle olan iletişiminizi geliştirebileceğiniz bir dönem olacak. Ortaklaşa para alanlarınızda, hem de eşinizin veya sevgilinizin parasal durumunda bazı geri çekilmeler veya sorunlarla karşılaştıysanız.Özel hayatınızdaki zorlanmalarda artık düzelecek. İş alanlarınızda şanslı etkiler altındasınız. Başkalarının kaynakları konusunda iyi etkileriniz olacak. Çevrenizden işiniz konusunda önemli destekler göreceksiniz. Konuşma ve görüşmeleriniz hızlanacak.

  İş seyahatlerinizde dikkatli olmanız gerekecek. Ağustos ayının son haftasında bir seyahat veya iş konusunda kafanız karışık olabilir bu alanlarda bazı zorlanmalar yaşayabilirsiniz.

  Yasemin Boran