Akrep Burcu Eylül 2012 Yorumları

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Burcu tarafından 18 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

 1. Akrep Burcu Eylül Ayı Yorumu

  2012 Akrep Burcu Eylül Yorumları


  Akrep Burcunun 2012 Eylül Falı şöyle: sevgili Akrepler kendinize büyük artılar katacağınız bir aya giriyorsunuz.
  5 Eylül gününden itibaren sorunların geride kalmaya başladığını göreceksiniz. Özel hayatınızdaki zorlanmalarda artık düzelecek. Başkalarının kaynakları konusunda iyi etkileriniz olacak.İş alanlarınızda şanslı etkiler altındasınız.

  12 Eylül itibari ile bir seyahat veya iş konusunda kafanız karışık olabilir.. bu alanlarda bazı zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Çevrenizden işiniz konusunda önemli destekler göreceksiniz. Konuşma ve görüşmeleriniz hızlanacak.İş seyahatlerinizde dikkatli olmanız gerekecek.

  2012 Eylül ortası, otorite veya aile büyüğü ile sorunu olanlar hararetli tartışmaya girme eğiliminde olacaklar. Veya sizin için önemli biriyle bir tartışma yaşayabilirsiniz. Kendi başınıza bir mücadele içinde olacaksınız ama bu hak isteme adına tartışma bir didişmeye dönüşebilir. Çünkü karşı taraf da en az sizin kadar inatçı olacak.

  Bu ay Akreplere, Aşkd a var,hem de tutkulu, heyecanlı bir ilişki olacak gibi.
  Ama bu ilişkiye özen gösterip daha anlamlı bir ilişkiye döndürmek sizin elinizde, aksi takdirde elinizden kayar gider.
  Kafanıza koyduğunuz şey için gizli çabalarla devam edin, zamanınızı bekleyin.. Bu zaman uzun süre gelmeyebilir, ama unutmayın sizin istediğiniz de basit bir şey olmayabilir. Yine evde veya iş yerinde hakkınızda konuşulmaması için akılcı ve uyanık davranın.

  Alıntı: astrolojiburc.com