Akrep Burcu Yıllık Yorum 2013

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Lavinia tarafından 17 Eylül 2012 başlatılmıştır.

 1. 2013 Akrep Burcu Yıllık Yorum

  Akrep burcu 2013 yıllık yorumu

  2013 yılında akrep burçlarını neler bekliyor? İşte astrolog Rezzan Kiraz'dan 2013 akrep burcu yorumu:

  Akrep burçları 2013 yılında göze çarpan bir eşiği atlayacaksınız. 2013 yılının çoğunda hareketli bir dönem geçireceksiniz. Geçmişten gelen sırların açığa çıktığı ve bunların sorgulandığı bir dönem yaşayacaksınız. Daha az stres yaşadığınız fakat yaşamınızın önemli fırsatlarını ele geçirdiğiniz bir dönem yaşayacaksınız.

  Satürn 5 ekimde sizin burcunuza ve 12. evinize girecek. Bu durum yaşamınızdaki yeni bir aşamayı işaret ediyor. Disiplinli olarak, kendinize saygı göstererek ve amacınıza odaklanarak çevrinizi kontrol altında tutmak için daha büyük bir otoriteye sahip olabilirsiniz. Satürn’ün neredeyse üç yıl Kişiliğe ilişkin 1. Evinizde kalacak olması dönüşüm için size çok miktarda fırsat sunacaktır. Bu değişiklikleri izleyerek ilişkilerinizi yeniden tanımlayabilirsiniz—ancak bunun olmasından önce tamamlamanız gereken çok sayıda bitirilmemiş iş vardır. Satürn 5 Ekim’e kadar Sonuçlara ilişkin 12. Eviniz aracılığıyla hareket eder. Kendi haline bırakmış olduğunuz eski partnerleriniz ile yeni bir yolda buluşabilirsiniz. Kendinizi bir kurban olarak tanımlamak daha önceki deneyimleriniz üzerine temellenmiş görünebilir, ancak kendinizin bu görünümü sizi geri bıraktıracak bir engele dönüşecektir. Eğer 5 Ekim itibarıyla hayal kırıklığına uğradığınız kişiyi affedernemişseniz, Satürn’ün 10 Ekim, 11 Haziran ve 2014 yılının 19 Temmuz tarihinde tutkulu Neptün île uyumlu üçgen açısı oluşturması eski defterleri kapamak için fazladan şans verecektir.

  2013 yılının ilk yarısı için, Jüpiter Partnerliğe ilişkin 7. Evinizde olacaktır. İlişkiler konusunda mucizelerin yaşanacağı bir dönem olacaktır, Jüpiter tutarsız bir yıl kalacağı İkizler burcunda ve Derin Paylaşıma ilişkin 8. Evinizde 11 Haziran’cia olacaktır. Karşılaştığınız insan, fikir ve deneyim çeşitliliği yeni ittifakları ve işbirlikleri yaşamanızı sağlayacaktır. İyimser Jüpiter 25 Haziran’da rüyalar âlemindekî Neptün ile yumuşak bir kare oluşturur. Bu, aklın ötesinde umutlar içinde olmanıza ve serinkanlı analizler yapmanıza yol açacaktır.

  Sizin burcunuzun geleneksel yöneticisi olan enerjik Mars, 23 Ocak’tan 13 Nisan’a kadar gerileyecektir. Bu, büyük mücadelelere girmeden önce bağlarınızı zayıflatmanız anlamına gelecektir. Gruplara ilişkin 11. Evinizdeki bu gezegenin geriye doğru hareketi başka bir anımsatıcı olarak hizmet görmektedir. Dostlarınız ve iş arkadaşlarınız arasında olan husumet belirleyicidir. Ancak bu eski defterlerin açılması hakkında değildir; Başak burcundaki Mars duygusal yoğunluk yaşayacağınız anlamına gelir. Mars’ın 3 Temmuz’a kadar 11. Evinizde kalması birlikte çalıştığınız kişiler hakkında daha uyumlu bir sürece gireceğinizi gösterir. Güvensizlik ve karmaşa konusundaki düğümlerin açılamaması süreci kişisel farklılıklar yerine belli görevler konusunda sabır ve odaklanma istekliliği gerektirir. Sizin esnekliğiniz karmaşık sorunları çözmeye yönelik olarak uzun bir yol kat etmektedir. Bu, özellikle 13 Kasım’da Dinamik Akrep burcunda Güneş Tutulması olmasından itibaren belirgin olacaktır.

  kaynak: astrolog rezzankiraz