Akrep Burcu Yükseleni Aslan Kadını

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Merve tarafından 23 Haziran 2012 başlatılmıştır.

  1. Burcu Akrep Yükseleni Aslan Kadını

    Aslan yükselen Akrep burcuysaniz hırslı, kararlı, yönetme kabiliyeti gelişmiş, kuşkucu ve kıskanç birisiniz. Sizler paraya ve kariyere çok önem verir, etrafinizin ilgisini çeker, kendinizi beğenir, her seyin en iyisini ister, hirsiniz sayesinde elde edersiniz. Israrci ve inatçi olabilir, amaçlariniza ulasmak için her yolu deneyebilirsiniz.
    Iradeniz, direnciniz ve çaliskanliginiz sayesinde basarili olur, bol para kazanirsiniz. Kazandiginiz parayi akilci yatirimlara çevirmelisiniz. Yöneticilik, kuyumculuk, bankacilik, ticaret ve organizasyon gerektiren örgütsel islerde, yaraticilik isteyen sanatsal faaliyetlerde basarili olabilirsiniz. Sansinizi perde ve sahnede deneyebilirsiniz. Isinizde diktatörce davranabilirsiniz.
    Konusmalariniz ve davranislarinizla karsi cinsin ilgisini çeker, sevgiye önem verir, tam anlamiyla baglanacaginiz birini arasiniz. Sizin için ask kadar cinsellikte önemlidir. Esinizi dikkatli seçer, herkes tarafindan begenilen üstün bir es istersiniz. Sizi ancak güçlü ve üstün Kova burçlari mutlu edebilir.


    alıntı