Anna Dello Russo H&M Aksesuar Koleksiyonu

Konusu 'Neler Moda' forumundadır ve Elif tarafından 3 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif Yönetici Admin

  Anna Dello Russo Kim, Anna Dello Russo - H&M Aksesuar Koleksiyonu

  H&M'in yeni işbirliği Anna Dello Russo'yla. Sıradışı stili ve renkli kişiliğiyle tanınan Russo özel bir aksesuar koleksiyonu hazırlıyor.
  Anna Dello Russo H&M için cesur aksesuarlardan oluşan bir koleksiyon hazırlıyor..

  Anna Dello Russo Kimdir

  Anna Dello Russo Kariyerine 18 yaşında Italian Vouge dergisinde başlamış. Orada 12 yıllık moda editörlüğünden sonra Erkek Vouge dergisinin başına geçmiş. Orada da 6 yıl çalışıp aniden işini bırakmış ve şimdiki pozisyonundan ötürü de oldukça fazla zamana sahipmiş. Bu zamanı da değerli giyim eşyaları, ayakkabılar alarak, hatta kendi parfümünü piyasaya çıkartarak dolduyor artık.

  [​IMG]


  Renkli takıları, kıyafetleri ve beğenerek takip ettiğimiz Moda denildiğinde akla gelen sayılı isimlerden biri olan Anna Dello Russo H&M ile yaptığı ortaklık aşamasında bir aksesuar koleksiyonu hazırlamaya karar vermiş.

  [​IMG]

  Blog dünyasının idolü Anna Dello Russo, H&M için özel bir aksesuar koleksiyonu oluşturarak stil konusundaki zevkini ortaya koyuyor. Göz alıcı ve eğlenceli koleksiyon, Dello Russo’nun takı konusundaki zevkinin bir ifadesi olarak görülüyor. Bu özel koleksiyon, 4 Ekim 2012 tarihinde, dünya moda haftası turunun zirvesinde, dünya çapında yaklaşık 140 mağazada satışa sunulacak. Koleksiyon takılar, güneş gözlükleri, ayakkabılar ve çantaları içerecek ve H&M müşterilerinin uygun fiyatlarla bu eşsiz aksesuarlardan edinmesine olanak sağlayacaktır.

  [​IMG]


  H&M'in Türkiye'de mağazalaşma konusundaki kararından sonra markanın tasarımcılarla yaptığı işbirlikleri oldu. Anna Dello Russo'nun aksesuar koleksiyonunun tamamı sabırsızlıkla bekleniyor. (milliyet)

  [​IMG]

  [​IMG]