Anneler gününde ne hediye alınır 2014

Konusu 'Kadının Not Defteri' forumundadır ve Nehir tarafından 4 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

 1. anneler gününde ne alabilirim

  Hayattaki en değerli varlığımız hiç şüphesiz ki annemizdir. Annemize sevgimizi ve bizim için sahip olduğu değeri göstermek için en önemli günlerden biri de Anneler Günüdür. En değerlimize bu özel günde alacağımız hediye konusunda elbette büyük zorluklar yaşayacağız. Ancak size yardımcı olacak birkaç fikir vermek istiyorum.
  İçerisine fotoğraf koyulabilen kolyeleri bilirsiniz. Böyle bir kolye alıp annenizle en güzel fotoğrafınızı bu kolyenin içinde annenize hediye edebilirsiniz.
  Yaz mevsimi yaklaşıyor! Yaza renkli bir başlangıç yapması için bu yıl anneler gününde annenize renkli ve şık bir ceket alabilirsiniz.
  Eğer anneniz çiçeklerle uğraşmaktan hoşlanıyorsa ona bir çiçek yetiştirme seti alabilirsiniz. Bu değişik ve bir o kadar da güzel bir hediye seçeneği olacaktır.
  Kitap okumayı çok seven kitap kurdu bir anneniz varsa elbette ki onu en çok mutlu edecek hediye güzel bir kitap olacaktır.
  Bayanların takılardan vazgeçemedikleri bir gerçek. Anneniz için yüzük, kolye, bileklik, küpe, saat, broş gibi hoş aksesuarlar alabilirsiniz.

  anneler-gunu-hediye.jpg

  Klasik bir hediye olacak belki ama böyle özel günlerde parfüm de güzel bir hediye seçeneğidir. Yaza uygun hafif, hoş bir kokuyu annenize hediye edebilirsiniz.
  Annenizin giyim zevkine göre gömlekler, tişörtler, pantolonlar, etekler, eşarplar ya da elbiseler seçebilirsiniz.
  Eğer anneniz ev aksesuarlarından hoşlanıyorsa güzel bir biblo ya da tabloyu hediye olarak alabilirsiniz.
  Çanta ve ayakkabı! Bir kadını en çok mutlu edecek hediyedir belki de. Siz de annenize hediye etmek için şık bir çanta ya da güzel bir ayakkabı seçebilirsiniz.
  Annenize bu hediyeler dışında kendi hazırlayacağınız bir şeyi hediye edebilirsiniz. Ona değer verdiğinizi gösterecek her şey, küçük bir sözünüz bile annenizi mutlu etmeye yetecektir.