Aralık 2012 ikizler burcu yorumu

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Burcu tarafından 8 Kasım 2012 başlatılmıştır.

 1. İkizler Burcu Aralık 2012 Falı

  Aralık Ayı 2012 ikizler burcu yorumları

  AŞK, Duygusal ilişkileriniz ve işbirliklerinizin yoğunluğu geçen aydan bu aya temposunu artırarak devam edecek. Eşinizle yoğun duygu alışverişi içinde olmanız yeni ve kökten kararları gündeme getirebilir. Bir müdahalenin kaçınılmaz hale geldiği sorunlarınızın, kangren hale gelmiş bölümlerini çıkarıp atabilirsiniz. Bazılarınızın abartılı ilişkileri olacak. Sizden yaşça büyük veya küçük biriyle aşk yaşarken, ilişkinizle ilgili ciddi kararlar alacaksınız. Bu konuyla ilgili ailenizin tepkisini çekebilirsiniz. Oldukça dikkat çekici olduğunuz bir aydasınız.
  [​IMG]

  SAĞLIK, Ay içinde sağlık sorununuz görünmemesine rağmen, yaşadığınız yoğun duygular yüzünden strese bağlı tansiyon değişimleri geçirebilirsiniz.Ayrıca yağlı ve tuzlu yiyeceklerden uzak kalmalısınız. Derin düşündüğünüz konular bilinç altınızı etkileyebilir. Meditasyon ve hafif jimnastik hareketleri yapmanızda yarar var.

  İŞ:.Büyük işlerin ve projelerin peşinde olacağınız bir dönemdesiniz. Ortaklıklar için bu ay uygun günler.Yeni kaynak arayışlarına girerken, arkadaş ve yakınlarınızdan yardım görebilirsiniz. Miras ve benzeri olaylardan para sahibi olabilir, sigorta yoluyla kazanç elde edebilirsiniz.
  Büyük çalışmalar için, alt yapınızın güçlü olduğu bir süreç. Kendinizi ve parasal kaynaklarınızı yenileyebilirsiniz.

  (burçlar)