Aralık 2012 Koç Burcu yorumu

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Burcu tarafından 8 Kasım 2012 başlatılmıştır.

 1. Koç Burcu Aralık 2012 Falı

  2012 Koç Burcu Aralık ayı burç yorumları

  Ayın 9-13 ve 25′inde Jüpiter’in harekete geçmesi ile birlikte yıl kapanışa yaklaşıyor. Beklemede kalan konular hem hız kazanacak hemde çözülmesi gereken sorunlarla karşılaşabilirsiniz. İş arkadaşlarınız için kariyerle ilgili değişimler söz konusu olabilir.Hayatınızın bu alanı, güç mücadelelerine açık olacak. Harekete geçmekten kaçının ama geçmişte kalan bazı şeyler tekrar karşınıza çıkarsa, dürüst olmaktan da çekinmeyin.
  Ayın 20'sinden itibaren arkadaşlıklarınız önem kazanıyor. Bu ay bir araya gelmek ve çevrenizi genişletmek için harika bir fırsattır. Ayrıca Aralık ayının sonunda arkadaşlarınızla bir araya gelmek ve geçen bir yılı kutlamak isteyeceksiniz.
  Akrabalarınızla iletişim,10 Aralık’a kadar sabrınızı test ediyor olacak. Ne kadar az konuşursanız o kadar iyi çünkü kimseyi, olaylara sizin gözünüzden bakmaya ikna edemeyeceksiniz.
  Aynı durum bir komşunuz veya iş arkadaşınızla ilişkiniz için de geçerli olabilir.Farklı bir fikir almak isterseniz bir arkadaşınızla konuşun.
  24 Aralıkta onuncu eviniz Oğlak burcuna giren Yeni Ay da aynı etkiyi yapacak. Ancak kendinizi veya başkalarını zorlamamak için dikkatli olun.
  Bu sadece kısa süreli öfke krizlerine yol açar. Mesai saatlerinden sonra egzersiz yaparak veya öğle saatlerinde yürüyüşe çıkarak stresten arının.

  Bu ay eğlenmeyi tercih etseniz de, altıncı eviniz Başak burcunu ziyaret eden Mars, profesyonel yaşamızdaki baskıyı artırıyor.