Arkadaşıma Anlamlı Sözler

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve Yavuz tarafından 16 Ağustos 2012 başlatılmıştır.


 1. Arkadaşıma Anlamlı Sözler

  Arkadaşıma Anlamlı Sözler ve Mesajlar

  Hayat yasandigi kadar vardir gerisi ya hafizalardaki hatira,ya hayallerdeki ümittir.hüsrani ise tek yerde kabul ediyorum yasamak varken yasanmamis olmakta....

  Her sey sagir içimde ne siir ne musiki dünyadan bezmisligim dünyalar kadar eski öylesine dagilmis öyle yikilmisim ki bu ne bitmez ayrilik bu ne özlem diyorum...

  Hasretin öldürdü beni ! Simdi geceler çaresiz, geceler sensiz, Bir öpüsten daha sicak simdi yagmur damlasi, Gelip konar dudaklarima sessiz. Söylemismiydim hasretin öldürdü beni hiç sebepsiz.

  Zaten tabiati bile ayrilik üzerine kurmamismi yaradan yaprak düser dalindan damla ayrilir bulutlardan seviyorum derken bile ayrilir sözler dudaklardan..

  Gözlerinin içinde karadeniz olup kaybolmak isterdim ama yoklugunda kayboluyorum sen bunun farkinda bile degilsin seni çok özledim canim benim.

  Yalnizdim birtanem yine dün gece ismin vardi dudagimda tek hece gözlerim yollarda kulagim seste her gece beklerim gelirsin diye.

  Elimde denizden çaldigim bir midye var. denize o kadar uzak ki senle ben gibi ama aramizda bir fark var o denize sen bana aitsin.

  Beklemek güzeldir güzelim Dönecekse eger beklenen.... Özlemek güzeldir güzelim Özlüyorsa eger özlenen..

  Herzaman duyamadigimiz o toprak kokusu bu zamanda aranan gerçek sevgiler gibi yagmur arkasinda sakli olan toprak kokusu gibi ortaya çiksa keske...

  Özledigim ne sensin ne de bir baskasi... özledigim gerçekten hissetmeden bana "seni seviyorum" demeyecek biri..

  Hani insan aglamak ister, Gözlerinden yas gelmez ! Hani gülmek ister,yürekten gülmez! Hani birini bekler o hiç gelmez! Iste o zaman ölmek isterde ECEL gelmez!

  Gözlerimi kapattigim an gözümün önünde konusmaya basladigimda ismin agzimda sanki benim gölgem gibisin peki ya ben senin için neyim söylermisin ?

  Özlem bence ne bir seye duyulan hasret nede ulu bir arzulayis. O bence içten içe aglayis yada senden ayri yasayis...

  Yasamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgide sensiz olmaz... Unutma sevmek daima beraber olmak degildir. Sen yokken bile seni yürekte yasatabilmektir...
  [​IMG]