Aşkıma Güzel İyi Geceler Mesajı

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Yavuz tarafından 5 Eylül 2012 başlatılmıştır.

 1. Aşkıma Güzel İyi Geceler Mesajları

  Aşkıma Güzel İyi Geceler Sözleri

  Tatlı rüyalar sevgilim. Kısaca benli rüyalar Evlilige giden yolumuzda 1 günü de bitirmiş olmanın verdigi mutlulukla uyuyacagım; senin tatlı tatlı gülüşünü düşünerek…Rüyalar ‘ıma bekliyorum. Öpüyorum

  Geceleri Uzaklara çığlık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim. İyi Geceler Herşeyim!

  Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bişey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

  Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum herseyimmm… Sonsuza kadar hep benim ol çünkü sadece seninle bu can var olur..şimdi yine seni düşünerek yatıyorum allah rahatlık versin.

  Kalbinin ışığı Gecenin karanlığını bastırsın Rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin Gecen mutlu Kalbin huzur dolu olsun İyi geceler!

  Yüreğin doğan güneşi değil batan güneşi seçsin, çünkü doğan güneş elbet batacaktır ama batan gunes yeni umutlarla doğacaktır yarınki gunes senın için bıtanem ıyı geceler.

  Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim…Seni yaşadığım her gün için yanağına bir buse gonderiyorum huzurla uyu bitanem.. huzurlu ve mutlu… İyi geceler.. Seni seviyorum
  [​IMG]
   

 2. webkolik

  webkolik Süper moderatör Yönetici

  Cevap: Aşkıma Güzel İyi Geceler Mesajı

  Aşkıma Iyi Geceler Mesajı Sevgiliye İyi Geceler:)

  Iyi geceler aşkım sensiz geçen gecelerime yazıklar olsun..:p

  [​IMG]
   

 3. Cevap: Aşkıma Güzel İyi Geceler Mesajı

  gece olur ruyamda ararım
  gündüz yokluğuna ağlarım
  ansızın telefon çalar
  hep senin sesini ararım
  ywx:)