Aslan Burcu Ağustos 2012 Yorumu

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Burcu tarafından 12 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

 1. Aslan Burcu Ağustos 2012 Yorumları

  2012 Aslan Burcu Ağustos ayı Yorumu

  Aslan Burcunu 2012 Ağustos ayında neler bekliyor? İşte ünlü astroloji uzmanlarının ağustos ayına dair burç yorumları, aslan burcu ağustos 2012 falı:

  Sevgili aslanlar bu ay, parasal konular, harcamalar ve para alışverişleriniz ön planda olacak. Sosyal ortamlarda para konuşmalarınız sizi tatmin etmeyebilir. Seyahate veya uzun vadeye dayalı iş planlarınızda oluşacak bazı sorunları kafanıza çok takmamaya çalışın. Parasal konularda hızlı ve çabuk karar vermek durumunda kalabilirsiniz. Yine yapacağınız alışverişlerde sabırsız yanlarınız devreye girebilir. İçsel stresleriniz fazla olacak. Ay boyunca sizin kişisel alanınızda dolaşmaya başlayacak.


  [​IMG]

  Ağustos ayında ayrıca önemli görüşme ve konuşmalar, anlaşmalar gündeme gelebilir. İfadeniz rahatlayacağından, artık plan ve projelerinizi dillendirebilir ve bu konularda harekete rahatlıkla geçebilirsiniz.Ağustos ayı boyunca yakın çevre ilişkilerinizde satış, reklam, pazarlama veya yayıncılık alanlarınızda, iş ve kariyer hayatınızda bazı zorlanmalar yaşamış olabilirsiniz. Arkadaş ve sosyal ortamlarınızda hareketlilik söz konusu.

  21 Ağustos tarihinden sonra arkadaşlarınızdan ve sosyal çevrenizden iyilikler ve şanslar göreceksiniz. Geleceğinize dair plan ve projelerinizde önemli konuşmalar ve görüşmeler gündeminizde olabilir. Bu bir kaç aya ne kadar şanslı olduğunuzdan bahsedebilirsiniz. Cumartesi günü ise, iş veya sağlık alanlarınız sizi bazı konularda zorlayacak. Özellikle seyahatteyseniz veya uzak ortamlarda iseniz, bu zorlanmaları daha fazla hissedebilirsiniz.