Aslan Burcu Aralık 2012 Yorumu

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Burcu tarafından 10 Kasım 2012 başlatılmıştır.

 1. Aslan Burcu 2012 Falı

  Burç Yorumları Aslan Burcunun Aralık ayı Yorumu

  Aile büyükleri ile vakit geçirmek, onlara karşı sorumluluklarınızı yerine getirmekten mutluluk duyacaksınız. Aşk, aile ve aile olma kararlarınızı bu ay uygulama şansı bulacaksınız.Ancak dikkatli olun. Aşk hayatınız iletişim kopukluğu nedeni ile biraz yavaşlayabilir. Partnerinizle birbirinizi anlamak da zorlanacaksınız.Aile büyükleriyle aranızda çıkabilecek sorunları büyütmemeli, önemli konuları konuşmak ve çözmek için biraz beklemelisiniz. Ev ve yerleşimle ilgili değişiklikler yapmak istiyorsanız bu dönemi araştırarak geçirmeli kararlarınızı uygulamaya koymamalısınız.
  Evinizle ilgili dekorasyon işleriyle ilgili fırsatlar yakalayıp kendinize istediğiniz yaşam alanını yaratabilirsiniz. Ev almak-satmak, yer değişikliği, aile kurmak gibi düşünceleriniz bu dönemde yeşerecek.
  Aşk yaşamınız heyecan verici bir şekilde hareketlenecek. Hem eski aşklar, hem yeni hayranlar pervane olabilir etrafınızda.

  Bir ilişkiniz varsa aynı ortamı paylaşmaya başlayabilirsiniz. Bu tarihten itibaren tüm enerjinizi işinize harcayacak, hırslarınız ve atılganlığınızla elinizi attığınız işi başaracaksınız. İş ve çalışma ortamında arkadaşlarınızla tartışmalara eğilimli olmak, çalışanlarınız, iş arkadaşlarınız ya da üstlerinize karşı aceleci ve sabırsız bir tutum sergilemek kaybettirebilir. İş arkadaşlarınıza karşı değil onları yanınıza alarak mücadele vermeye çalışın.Çevrenizi şenlendiren Venüs ayın büyük bölümünü Terazi burcunda geçirerek, nazik ve çekici birinin yalnız kalbinize erosun okunu fırlatmasını sağlayabilir.

  Kaynak: astrolojiburc