Aslan Burcu Eylül 2012 Yorumu

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Burcu tarafından 16 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

 1. Aslan Burcu Eylül 2012 Yorumları

  2012 Aslan Burcu Eylül Ayı Falı

  Aslan Burcu Eylül 2012 yorumu: Sevgili Aslanlar,Eylül ayı içinde hedefiniz, amacınız ya da odaklandığınız kişisel konu ne ise onun için yoğun ve aktif bir mücadele yapmaya başlıyorsunuz. Ve bu mücadelenin sonunda iyi veya kötü kendinizi bir sorumluluk, sıkıntıdan kurtaracaksınız. Yine bazı Aslanlar ise, bu ay bir mal, ortak para için bir araya gelecek kardeşlerle ilgili konular ortaya çıkabilir veya kısa seyahatler gündeme gelebilir ama hepsinin geçmişle ve eski meselelerle ilgisi olacak.

  Parlayan bir yıldız olarak,dolunay ve diğer açıların da etkisi ile gökyüzü bu ay size çalışıyor. Özellikle eski projelerinizi ve yarım kalmış hayallerinizi devreye soktuğunuzda, her şey düşündüğünüzden daha hızlı gelişebilir. Yeni biriyle çalışmaya başlayabilir, işyerindeki konumunuzu daha da sağlamlaştırabilirsiniz. Yaratıcılığınız dorukta iken, fikirlerinizi çevrenizdekilerle sanal ortamda bile olsa paylaşın.Yeni haberler alabilirsiniz..

  23 Eylül tarihinden sonra yayıncılık ve İş alanlarınızda açıkça yüzeye çıkmayan kişilik çatışmaları yaşayabilirsiniz. İstekleriniz ve kendinizi gösterme arzunuz çalışma arkadaşlarınız tarafından baskılanabilir. Özellikle seyahatteyseniz ya da uzak ortamlardaysanız, bu zorlanmaları daha fazla hissedebilirsiniz. Genelleme yaparsak Para konusu ay içinde sık sık gündemde olacak, hatta aile içinde hararetli tartışmalara da sebep olacak.Enerjiniz hat safhada, öfkeniz de öyle.. Kimlerin kalacağı, kimlerin gideceği yaşanacak hararetli ilişkilerle belli olacak. Kaynak: astrolojiburc.com

  [​IMG]