Aslan Burcu Haziran 2012 Yorumu

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve webkolik tarafından 13 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

 1. webkolik

  webkolik Süper moderatör Yönetici

  Aslan Burcu Haziran ayı 2012 Yorumu,

  2012 Aslan Burcu Haziran ayı Yorumları

  Aslan Burcu Haziran 2012 aylık burç yorumları

  Sevgili aslanlar Haziran 2012 ayına aşk hayatınız veya yaratıcılığa dayalı işleriniz ön planda olarak başlıyorsunuz. Hayatınızı güzelleştirecek ve hareket geçirecek konu ve alanlara yönelmeniz sizi biraz rahatlatabilir.Harcamalarınız ve ödemeleriniz konusunda fazla hayalci davranarak hareket edebilirsiniz. 5 Haziran'da aşk dolu, keyif ve eğlence dolu bir ay sizleri bekliyor olacak. Kendinizi özgür, rahat ve iyi hissedecek, seyahat yapacaksınız mutlu olacaksınız.

  18 Haziran tarihinden sonra kariyerinizde insanların desteğini ve yardımını kolay sağlayacaksınız. İnsanların sizin hayatınızı daha ileri seviyeye taşıyacak oluşumlar konusunda istekli olması sizi mutlu edebilir. Ayrıca özel hayatınız devreye girerken, bu ay sonu iş alanlarınızda veya göz önünde bulunacağınız çevrelerde şans ve iyimserlik sizden yana olacak.

  Duygularınızı göstermekte zorlanmayabilirsiniz. İş konularından kafanızı uzaklaştırın ve doğanın keyfini çıkarın. Haziran ayı boyunca kariyer ve iş hayatınızda önemli iş görüşmeleri ve anlaşmaları gündeme gelebilir. Kendinizi kararlı ve oturaklı ifade edeceğinizden iş yaptığınız veya yapacağınız kişilerle iyi anlaşacaksınız.

  Kaynak: astrolojiburc
  yasemin boran