Aslan Burcu Temmuz 2012 Yorumu

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Burcu tarafından 14 Haziran 2012 başlatılmıştır.

 1. Aslan Burcu 2012 Temmuz ayı Yorumu

  Aslan Burcu Temmuz 2012 Yorumları

  Sevgili Aslanlar sosyal çevre ve arkadaşlık alanlarınızda gerçekleşecek değişikliklerde Başarınızın anahtarı kendine güven olacak. Bu aydan itibaren tek başınıza daha başarılı olabileceğiniz şartlar oluşuyor.

  Bir süreliğine takım çalışması, iş arkadaşları ile topluca karar vermek yerine, bireysel çabalarınızı öne çıkarın. Yaratıcılığınız ve stratejileri iyi belirlemeniz size çok şey kazandıracaktır. Emek verdiğiniz bazı takım çalışmalarından ve gruplardan ayrılmak isteyebilirsiniz.Bu konuda tereddüt etmeyin, artık orada kalmanız anlamlı değil.

  Astrolojide Aslan burcu kalp, nabız, sırt ve dolaşım sistemini yönettiğinden bu ay o organlarınız inanılmaz hassas olacaktır. Tansiyon ve kalp problemi olanlar ekstra dikkatli olmalılar.

  Bu ay kısa bir tatil kaçamağına zaman ayırırsanız, pek çok proje fikri ve büyük bir enerjiyle döneceksiniz. Hayatınızın kontrol edemediğiniz tarafları için artık endişelenmeyi bırakın. Somut olaylara odaklanın. Genel olarak üzerinde durduğunuz en etkili konulardan biri kariyer hayatınızdır. İletişim trafiğiniz artabilir. Çeşitli kişilerle bağlantıya geçebilirsiniz. Hayatınızın doruk noktasına varmış olacaksınız öyle ya da böyle sevgili Aslanlar.

  Temmuz ayı sonu kişisel yapacaklarınız ve istekleriniz ön plana çıkacak. Özellikle arkadaş ortamlarınızda bulunmak ve paylaşım içinde olmak önemli olacak. Yine bedeninizdeki enerjiyi tüketmeniz gerek.

  alıntı