Aslı Enverin güzellik sırları

Konusu 'Web Haber' forumundadır ve Elif tarafından 21 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif Yönetici Admin


  [​IMG]
  Aslı Enverin güzellik sırları

  Aslı Enver cilt bakımını nasıl yapıyor? Dizi setlerinde ağır makyaj yapmadığını söyleyen Aslı Enver makyajda bir göz kalemi, hafif allık ve nemlendirici ile şeftali tonlarını kullanıyor.Aslı Enver'in uzak durduğu ürünler ise stick fondötenler ile neon renklerdir.Ayrıca dişlerini sarı gösterdiği için dudakta pembe renk ruju sevmiyor.

  Suskunlar dizisinin beğenilen güzel oyuncusu Aslı Enver güzelliği ve uyguladığı bakım hakkında Elle Beauty Book dergisine röportaj verdi. Cildi için günde iki kez yıkama sütü ile tonik ve nemlendirici uyguladığını söyledi..Ayrıca elma ve badem içerikli cil bakım ürünlerinden çikolatalı allıklar ile dudak nemlendiricisi kullandığını ve bunların kendisi için vazgeçilmze olduğunu belirtti.

  Doğal güzellik ile ilgili sırlarını paylaşan Aslı Enver önerilerde bulundu. Çok çalıştığı zaman ve ertesi gün işi varsa mutlaka yatmadan önce buzluğa iki metal kaşık koyduğunu ve sabah uayndığında bu metal kaşıkları yüzüme bastırtırdığını söyledi. Bunu yapmasının sebebi ise şişliğin inmesini sağlıyormuş.