Ayakkabıları Ne Yapsak?

Konusu 'Hobi ve İlgi alanları' forumundadır ve Elif tarafından 3 Haziran 2013 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif Yönetici Admin


  Kapı dışarı edemediğiniz ''Ayakkabıları Ne Yapsak?'' diye düşünüyorsanız işte size alternatif çözümler..

  Babet,abiye, spor derken evde düzenli bir şekilde saklanması gereken ayakkabı sayısı gün geçtikçe artıyor.Ayakkabı karmaşasına son vermenin en güzel yolu kocaman bir dolap yaptırıp hepsini içine dizmek olsa da kimi zaman evin ebatları kimi zamanda bütçemiz buna el vermez. Siz de ''Ayakkabıları ne yapsak'' diye kara kara düşünüyorsanız pratik önerilerimize kulak verin.

  AYAKKABI AĞACI

  Dairesel ve katlı tasarımı sayesinde mekanı dikey kullanmaya imkan veren ayakkabı ağacını isterseniz odaların atıl alanlarında konumlandırabilir,isterseniz dolap içlerinde saklayabilirsiniz.Ayakkabı ağacı özellikle antrede ev ayakkabısı ve terlikleri depolamak için çok uygun bir seçim olacaktır.

  KAPI ASKISI

  Yeterince depolam alanı olmayan evlerde öteden beri kullanılan kapı arkası seçeneği fonksiyonel aparatlar sayesinde artık ayakkabılar için de kullanılıyor.Kapının hem enine hem boyuna değerlendirildiği cepli kumaş veya metal askı tasarımları, gardırop kapaklarına da monte edilebilir. Bu küçücük alanda ne kadar çok sayıda ayakkabı saklayabildiğinize şaşıracaksınız.

  ŞEFFAF KUTULAR

  Büyük marketlerde kolaylıkla bulunabilen ayakkabı saklama kutuları, ayakkabıları zarar görmeden saklamak için kullanabileceğiniz en ideal yollardan biridir.Babet, çizme, erkek ayakkabısı gibi farklı ebattaki ayakkabılar için uygun boyutta ayakkabı kutuları üretiliyor olması bir avantaj.Bu kutular sayesinde ayaykkabılar diğer eşyaları kirletmeden giysi dolabınızdaki herhangi bir boş alanda saklanabilir.Özellikle pantolonların ve gömleklerin alt kısmında kalan boşluk mükemmel bir ayakkabı depolama alanıdır.Ayakkabılarınızın hava alması için delikli kutuları satın almayı tercih edebilirsiniz.