Balık Burcu Ağustos 2012 yorumu

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Burcu tarafından 16 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

 1. Balık Burcu 2012 Ağustos ayı yorumu - 2012 aylık burç falı

  Balık Burcu Ağustos 2012 yorumları

  Sevgili Balıklar Ağustos ayında özel hayatınız ve ikili ilişkileriniz devrede olacak ve iletişiminizi sevdiklerinizle yüksek tutacaksınız. Aşk hayatınızda yaratıcı ve yardımsever etkileriniz ön planda olabilir.
  Geleceğinize dair işlerinizde bazı problemler yaşanabilir. Özel hayatınızda normal zamanlardaki vurdum duymazlığınızı gösteremeyebilirsiniz. Bu ay eleştirilmek hoşunuza gitmeyecek fakat sizde karşı tarafı gereksiz eleştirmekten uzak durun.
  Ağustos ayı boyunca iş ve hizmet alanlarınızda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracak. İşiniz konusunda zorlandığınız alanlar varsa becerilerinizi geliştirebilir, iletişimi seven yanlarınızla iş arkadaşlarınızla uyumlu işler çıkarabilirsiniz. Bu ay Cömertliğiniz artacak. Ailevi konularda bazı problemler, çözülmemiş sorunlar yaşamış olabilirsiniz. Ayrıca yakın çevre ilişkileriniz, ortaklaşa para alanlarınızda venüsün gerilemesinden nasibini almış olabilir. İşte tüm bu sorunlar ve anlaşmazlıklar bu ayda artık geride kalmaya başlayacak.

  Ağusto ayı boyunca iş alanlarınızda oldukça şanslı etkiler altında olacaksınız. Yine evinize dair yapmanız gerekenler konusunda iyimserlik ve bol şansla harekete geçebilirsiniz. Bazı konuşmalar içinizi rahatlatacak. Ağustos ayının son haftası aşk hayatınızda sevdiğiniz insanla toplum içinde ve sosyal alanlarınızda anlaşmazlıklar yaşamaya müsaitsiniz. Ayrıca bu ay Parasal konularda harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.

  [​IMG]
  Alıntı: astrolojiburc.com