Balık Burcu Temmuz 2012 Yorumları

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Burcu tarafından 18 Haziran 2012 başlatılmıştır.

 1. Balık Burcu Temmuz 2012 Yorumu

  2012 Balık Burcu Temmuz ayı Yorumları

  Balık burcunda olanlar Temmuz ayına ev ve aile alanlarınızdaki sürprizlerle başlıyor. Bekledikleri terfi ya da iyi çalışma koşulları için şartlar bu aydan itibaren hazır görünüyor. Sevgili Balıklar bu ay, bazı başlangıçlar ve değişim haberleri duyabilirsiniz.
  Marsın karşıt burcunuzda yeralması, hem övgü, hem eleştiri almanız demektir. İçinizden gelen isteklere sıkı sıkıya sahip çıkın. Tempoya hazır olun.

  Tüm gücünüzü vererek bazı işlerin altından kalkmaya çalışıyorsunuz. Ne kadar planlı, tedbirli ve özenli olsanız da, bazı şeyleri akışa bırakmayı öğrenmek durumundasınız.
  Özellikle de önümüzdeki birkaç ay. İş hayatı matematiksel bir denklemin ötesinde, belirsizlikler içeren bir alan. Karşınızda size alternatif çözüm önerileri ile gelen kişileri, küçümseyerek ret etmek yerine, dinlemeye çalışın. Kariyer, ev ve iş arkadaşları dengesini iyi kurduğunuzda isteklerinizi elde edebilirsiniz. Geçmişte yapmış olduğunuz bir iş, şimdi meyve vermeye başlayacak ve bunu görmek sizi çok sevindirecek.
  21 Temmuzda bu haberlerin yanı sıra yüklü miktarda para alabilirsiniz. Bu para çalışarak kazandığınız para ya da borç veya yatırım sermayesi şeklinde olabilir. Jüpiter mutluluk ve genişleme gezegeni olmasının yanı sıra finansal bir gezegendir ve paraya sahip olduğunuzu da görmek ister. Bu ayın sonlarında doğru yolda olduğunuza dair hiçbir şüphe kalmamasını sağlayacak. Bu parasal etkileşim sayesinde, biriyle en garip şekilde karşılaşacağınız gerçekten çok güzel bir ay olacak.

  Sevgili Balıklar, aşk açısından tam dört yıldızlık bir ay. Bu ay sonrası ev hayatınızda ya da ailevi ilişkilerinizde hızlı kararlar ve başlangıçlar gündeme gelebilir. Evlilik, ev değiştirme gibi etkileriniz yüksek olabilir. Hayatınızdaki belirsizliklerin sizi olumsuz etkilemesine izin vermeyin. alıntı