Başak Burcu Aralık 2012 Yorumu

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Burcu tarafından 10 Kasım 2012 başlatılmıştır.

 1. Başak Burcu 2012 Yorumu

  2012 Başak Burcu Aralık Ayı Yorumları

  Ailenizle ve yakın çevrenizle ilgili yeniliklerle dolu bir ay sizi bekliyor. Çevrenizdeki insanlarla, iletişiminize dikkat etmeli hiç bir şeyi şansa bırakmamalısınız. Medya, reklam, tanıtım pazarlama sektöründe çalışıyorsanız beklemediğiniz aksilikler yaşayabilirsiniz. Medya, reklam tanıtım pazarlama sektöründe çalışıyorsanız yeni fikirlerinizle dikkat çekecek ve yeni sözleşmelerde imza atacaksınız.

  Aşk alanında hiç olmadığınız kadar atak, cesur ve korkusuz davranmaya başlayacaksınız. Bu ay aşk yaşamınızı hareketlendirip hızlandıracak. Aşk yaşamınız ciddi bir aile birliği oluşturmaya doğru gidiyor sevgili Başak. Özgüven, benimsemek ve benimsenmek evlilik fikrine kapılarınızı ardına kadar açmanızı sağlayabilir. Bunun yanısıra partnerinizle ilişkiniz de sürtüşmeler başlayabilir. Enerji fazlasını kullanamazsanız öfkeye ve kızgınlıklara dönüşebilir. Spor ve fiziksel enerji gerektiren tüm oyunlara yatkın olacağınız için enerjinizi bu alana yönlendirebilirsiniz. Hayatın tadını çıkarmalı, hobilerinize zaman ayırmalısınız.

  Bu ay, hırslı ve tuttuğunu koparan biri olarak projelerinizin tanıtımını yapabilir, geçmişte yarım kalan projelerinizi tamamlamaya ve güncellemeye karar verebilirsiniz. Çocuklarınızla ilişkilerinizde daha sakin olmalı, onlarla birlikte spor ve sanatsal aktivitelerle yönelerek, onların kişisel gelişimlerine destek olabilirsiniz. Görevlerinizi tamamlayıp, teslim edip daha yüksek bir aşamadan devam edebilir veya yeni bir görev alanına geçiş yapabilirsiniz. Bu şimdilerde ne düşündüğünüze bağlı. Memnuniyetsizliklerinizin üzerine gidin. Otoritelerle yaşadığınız sorunlar ve üzerinizde hissettiğiniz baskıların sizi bunaltmasıyla, yeni hedefler belirleyecek ve girişimde bulunacaksınız.
  Kaynak: astrolojiburc