Başak Burcu Ekim 2012 Yorumu

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Burcu tarafından 12 Eylül 2012 başlatılmıştır.

 1. Başak Burcu Ekim 2012 Falı

  Başak Burcu Ekim 2012 Yorumları

  Astrolojide 2012 Başak Burcu Ekim ayı yorumu şöyle:Bu ay burcunuza geçen Güneş,hayatınızın her yönüne ışık tutacak.Gerçeklerin üzerinde düşünme ve harekete geçme zamanı ekim ayı.Sevgili Başaklar bu dönem Hayatın neresinde olduğunuzu anlayıp nereye yönelmek istediğinizi bulacaksınız.Kısaca kendinize dönüp bakma ve sorgulama dönemine giriyorsunuz. Bu dönemlerde gerçekten ciddi tartışmalar bir anda ciddi fiziksel kavgaya dönüşebilir ve sonuç hiç de iyi olmayabilir.Kendinizi dinlemeyin Kaybetmekten korktuğunuz şeyleri kaybedersiniz.İçinde bulunduğunuz durumdan olumlu, yapıcı dersler çıkarın ve ona göre kendinizi güçlendirin.

  Ayrıca bu dönem İş gezileri ve yazışmalar dikkat gerektirecek.Karşınıza çıkan fırsatları, teklifleri bir inceleyiniz Yeri geldiğinde dinlemesini de bilelim. Farklı seçenekler, olumlu fikirler yolunuzu aydınlatıcı ve daha kolay şekilde hedefe ulaşmamızı sağlayabilir. Bu süreç, düşünülen, beklemede tutulan, çözümlenmeyen, gözden geçirilen, şartlar uymadığı için reddedilen iş veya durumların tekrar gözden geçirilmesi yönünde faydalıdır. Yine Sosyal ortamlarınızda ortaklaşa para konularında tepkileriniz ani ve farklı olabilir. Arkadaşlarınızla aranızın bozulmasını istemiyorsanız, bu bir kaç gün borç almayın ya da vermeyin.

  22 Ekim tarihinden sonra sizin kadersel alanınızda gerçekleştiğinden önemli girişimleriniz için beklemeniz gerekecek. Ne olursa olsun her tür başlangıç ve yeni oluşumdan bu ay uzak durmanız gerekecek. Bazı noktalarda sorunlar, olumsuzluklar, işlerin ertelenmesi, arkanızdan dönecek dolaplar sizi yorabilir. Fikirsel anlamda kendinizi iyi ifade edemeyeceğinizden, girişimleriniz için sabırsızlık edebilirsiniz.

  Alıntı