Başak Burcu Eylül 2012 Yorumları

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Burcu tarafından 16 Ağustos 2012 başlatılmıştır.


 1. Başak Burcu Eylül 2012 Yorumu

  2012 Başak Burcu Eylül Ayı Falı

  Başak Burcu Eylül 2012 Eylül ayında oldukça heyecanlı ve hareketli zamanlar geçireceksiniz. Özel hayatınızda ise kafanız biraz karışık görünüyor, duygu iniş çıkışlarınız Eylül ayı içerisinde fazlalaşabilir.Arkadaş çevrenizden alacağınız haberler keyfinizi arttırabilir. Hayatınızdan bir ilişkiyi kesip atacak gibi görünüyor, bu işbirliği yaptığınız biri veya birileri olabilirya da bir yakınınız olabilir.

  9 Eylülden sonra yeni heyecanlar duyabilirsiniz. Yalnız harekete geçerken daha sağlam ve yavaş hareket etmek yararınıza olacaktır. Geçen aydan aldığınız enerji ile aya güzel başlıyorsunuz.

  Bu ay seçkin kişilerle daha yakın ilişkiler kurmanız sizi hem mutlu edecek, Kariyerinizde başarılı bir çıkış yakalayabilirsiniz. Bu çıkışın maddi getirisi de yüksek olacak. Girişim, iş planları çerçevesinde bir miktar para elinize geçebilir.Bazılarınızda elde ettiği başarısı nedeniyle bir ödül alabilir. Bu bir sosyal aktiviteden olabilir, ürettiği bir icat, bir eserden de olabilir.

  Bu ay sonuna doğru beklediğiniz veya süpriz güzel haberler alabilirsiniz.İş veya başka konularda görüşmeler, girişimler için hava olumlu ama ayın ikinci yarısı görüşmeler tartışma ile kesilebilir. Buna meydan vermemek için hazırlıklı olun.
  İçinizde biriken enerjinizi hafif spor vs aktivitelerine yöneltin, sizi rahatlatacak şeylerle ilgilenin, ailenizle zaman geçirin ve kendinizle. Ve bu yoğun ve riskli enerjinin geçip gitmesini bekleyin. Çünkü bu enerji ters tepip sizi yıkabilir veya karşı tarafı yıkabilir,fakat sonuçta ciddi bir anlaşamazlıklara da neden olabilir.
  Kaynak: Astrolog Yasemin Boran 2012​

  [​IMG]