Başak Burcu Temmuz 2012 Yorumları

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Burcu tarafından 14 Haziran 2012 başlatılmıştır.


 1. Başak Burcu Temmuz 2012 yorumu falı

  2012 Başak Burcu Temmuz ayı yorumları


  Başaklar, Temmuz ayına kariyer ve evinizde oluşan tutulma ile başlıyorsunuz Kendinizi ortaya atma arzunuz yüksek olacak. Bu olay kariyerinizle ilgili ani ve beklenmedik olayları yaşamınıza taşıyabilir.

  Bu dönemde vereceğiniz kararlarda şartlarınızı iyi oluşturun ve yanıltıcı etkilere dikkat edin. Geçmişten gelen bir teklif kariyeriniz açısından sizi farklı noktalara götürebilir. Seyahat ya da eğitim alanlarınızda oldukça şanslı etkiler altında olacaksınız.

  Yine tanımadığınız yer ve ortamlarda duyacaklarınız ya da yapacağınız önemli görüşmeler keyfinizi yerine getirebilir. Yine de bu aşırı iyimserlikle hareket ederken tutamayacağınız sözler altına girmekten kaçının Yine bazı Başaklar bu dönemde yeni bir iş değişiminin ihtiyacı içinde olabilirler.

  Çünkü bunun gerçekleşmesi maddi açıdan da rahatlatıcı olacaktır. Tabi ki bu görüşmelerde net bir karar alınmasında gecikmeler oluşacağı için doğal olarak elinizdeki parayı da idareli bir şekilde kullanmak akıllıca olacaktır.

  Temmuz ayı boyunca Merkür kariyer evinizde ilerlemeye başlıyor.Bu alanda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracak. İş alanınızda kendinizi rahat ifade edecek, sorunlar karşısında çözümler bulacaksınız.İş konularında ortaklaşa hareket etmeniz gereken konular varsa şartlarınızı iyi belirlemeye çalışın. Ayrıntı ve detayları atlamaya ve dalgınlıkla hareket etmeye müsait olabilirsiniz. İmza atmamaya ve yeni kararlar almamaya çalışın.

  alıntı