Başakşehir Üniversite Fuarı

Konusu 'Türkiyem' forumundadır ve Elif tarafından 25 Nisan 2012 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif Yönetici Admin


  İstanbul Başakşehir Üniversiteler Tanıtım ve Eğitim Fuarı açıldı.

  Başakşehir Üniversitesi tanıtım günleri başladı.Başakşehir Üniversiteler Tanıtım ve Eğitim Fuarı kısaca BÜTEF 24 Nisanda Başakpazar Fuar ve Sergi alanında başladı. Fuara üniversiteler, dershaneler, etüt merkezleri ve özel okullar da katılyor.Fuar katılımcılarının stantları, Başakşehir Belediyesi tarafından ücretsiz olarak karşılanıyor.Ayrıca sanat ve meslek kursları da katılıyor.

  Başakşehir Belediyesinin öncülüğünde gerçekleşen BÜTEF’e, ilçe emniyet müdürlüğü ve Burç Koleji de destek veriyor.
  [​IMG]

  Başakşehirli öğrencilerinin yanı sıra komşu ilçe okullarında da ziyaretçileri kabul edecek fuarda uzman konukların yer alacağı söyleşiler düzenlenerek, öğrencilere başarı ve motivasyon konularında yol gösterilecek.

  Başakpazar Fuar ve Sergi Alanı, Başakşehir 4. Etapta yer alıyor. Perşembe ve pazar günleri gıda ve giyim katında vatandaşa hizmet veren, pazar diğer günlerde BÜTEF gibi pek çok farklı etkinliğe ev sahipliği yaparak, çok amaçlı bir kullanım sağlıyor.

  Başakşehir Belediyesi’nin semt pazarlarını modernleştirerek bir çatı altında toplamak, geleneksel alışveriş keyfini modern AVM konforuyla yaşatmak amacı ile hayata geçirdiği proje, kısa zamanda bölge sakinlerinin beğenisini kazanmıştır.

  Fuar ve sergi alanı, binden fazla güler yüzlü esnafı ile Avrupa’nın pazar kültürünü Başakşehir’e taşıyor. Merkez, çocuklar ve gençler için eğlence alanları, restoran, kafeteryaları ve 6D sinemayı da bünyesinde barındırıyor.
  [​IMG]

  8 bin metrekarelik yeşil alan üzerine kurulan Başakpazar Fuar ve Sergi Alanı 4 kattan oluşuyor. Başakpazar çatısında yeşil alan, fitness alanları, oyun grupları, yürüyüş yollarını olan tek kapalı pazar olarak bir ilk oluşturuyor. Güvenlik, otopark ve servis hizmetinin de bulunduğu modern fuar ve sergi alanında engelli vatandaşlar için özel olarak tasarlanmış rampa ve özel lavabolar da bulunduruyor.