Boğa Burcu Kasım 2012 Yorumu

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Burcu tarafından 13 Ekim 2012 başlatılmıştır.

 1. Boğa Burcu Kasım 2012 Falı, yorumu

  Aşk hayatınız ve çocuklarınız sayesinde aradığınız mutluluğu bulabilirsiniz.Bu ay mutluluğunuza daha fazla odaklanacağınız bir döneme giriyorsunuz. Ama aşırı eleştirici tavırlar ve ilişkilerinizde mantık arayışı mutluluğunuza gölge düşürebilir.
  12 Kasım'a kadar, ikili ilişkileriniz konusunda çok hassas davranabilir, sorunların derinlerinde yatan nedenleri çok daha iyi anlayabilirsiniz.
  Bu dönemde karamsarlığınız artabilir ve karşınızdaki kişinin sözlerinde çok farklı anlamlar arayabilirsiniz. Gereksiz şüphecilik ve endişeli yaklaşımlar huzursuzluğunuzu arttırabilir. Karşı cinsle ilişkilerinizde macera ve yoğun duygusallıklar artabilir.

  2013 tarihine kadar geri hareket edecek olan Jüpite , geçmişle ilgili konulara sizi daha fazla yakınlık içine sokacak. Bunlar arasında maddi konular, finansal kaynaklarınız veya yatırım yapmayı düşündüğünüz alanlarda geçmişte elinizden kaçırdığınızı düşündüğünüz fırsatlarla karşılaşabilir. Buna karşılık yeni girişimlerinizde engellerle de uğraşabilirsiniz. İnsanlara ve olaylara bakış şekliniz değişebilir.

  Bu dönemde yoğun bir gayret göstererek elde edebileceğiniz maddi gelirler de söz konusu olabilir. Eğer İhtiyacınız varsa borç veya maddi destek arayışına girebilirsiniz. Sonuçlarını önümüzdeki günlerde alacağınız girişimleriniz için hevesli ve coşkulu olacaksınız. Bu nedenle eleştirilerle karşılaşabilirsiniz. Günlük hayatınız, rutin işleriniz, sağlığınız ve çalışma ortamınızla ilgili yeni başlangıçlar içinde olabilirsiniz.

  Alıntıdır