Brezilya Fönü Nedir

Konusu 'Kadının Not Defteri' forumundadır ve Elif tarafından 16 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif Yönetici Admin

  Brezilya Fönü Ne Demek kısaca, Brezilya Fönü Hakkında Bilgi


  Brezilya Fönü aslında, nano teknoloji ile hazırlanmış şampuan ve serumlarla kuaför ve güzellik merkezlerinden yapılması önerilen bir saç şekillendirme yöntemidir. Bu işlem sayesinde saçların, ister çok kıvırcık olsun ister dalgalı olsun dört ay boyunca yeni fön çekilmiş gibi bakımlı görünmesini sağlar.

  Brezilya fönü güzellik merkezlerinde veya kuaförde ortalama 200 ila 500 TL arasında fiyata yapılır. Fön fiyatlarında değişen fiyatlarla yapıldığı düşünülürse 1 ay boyunca saçlarınızın fönlü görünmesini sağlayacak Brezilya fönünün bütçenize göre pahalı ya da ucuz olduğunu değerlendirebilirsiniz.

  Brezilya fönünü saç şekillendirme ile beraber saç bakımı olarak da ele alabilisiniz. Fönden dolayı yıpranan saçlarınızın uçları kırılabilir ama Brezilya fönü sayesinde saçlarınız daima bakımlı görünür. Sabahları uyandığınızda işe giderken hazırlanma süreniz de kısalır.
  Brezilya fönü yaptırmadan önce buradaki bilgilere gözatın. Eğer doğru biçimde Brezilya fönü yaptırırsanız; saçlarınız zarar görmez. Bu nedenle fön yaptıracağınız güzellik uzmanını ya da kuaförü iyi seçmelisiniz.