Burçlara göre ev dekorasyon önerileri

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve webkolik tarafından 17 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

 1. webkolik

  webkolik Süper moderatör Yönetici

  Burçlara göre ev dekorasyon önerileri

  Burcunuza göre evinizi dizayn edin.Burcunuza Göre Ev Dekorasyonu Nasıl Olmalıdır? Burcunuza göre ev dekarasyonu nasıl olmalı işte size öneriler:

  Ateş Grubu: (Yay, Aslan ve Koç)

  Egoları oldukça yüksek olan bu burçların evleri çoğunlukla iddialıdır.Parlaklık ve ışıltıyı severler. En cesur dekorasyonlar bu gruptan ortaya çıkar.Davet vermeyi sevdiklerinden evin görünümüne önem verirler. Evde ilginç nesneler kullanmayı da severler.Sadece kendi seçtikleri renkleri sever, diğer seçimleri beğenmezler.Dekorasyon konusunda en inatçı grup diyebiliriz.

  Hava Grubu: (İkizler, Kova ve Terazi)

  Yeniliklere açık olan hava grubu trendlerin takipçisidir.Renkli, eğlenceli dekorasyonlar tam onlara göredir.Kırmızı ve pembe ana renkleridir. Pastel tonlara da bolca rastlamak mümkündür.Bir hava grubu burcunun evinde sürekli bir yenilenme ve değişim görebilirsiniz.

  Su Grubu: (Yengeç, Akrep ve Balık)

  Bu burçlar en evcimen burçlar olarak bilinirler. Evde vakit geçirmeyi seven su grubu için de dekorasyon çok önemlidir.Krem ve fildişi tonlarını kullanmayı seven su grupları için eve huzur hakim olmalıdır.Hem yaratıcı hem sade evler tam onlara göredir.Ayrıca sanatsal yönleri ağır bastığında art-deko stilini de severler. Evlerinde sanattan izler görmeniz mümkündür.

  Toprak Grubu: (Boğa, Oğlak ve Başak)

  Bu grup tam bir düzen delisidir. Evde her şey düzenli ve yerli yerinde olmalıdır.Ayrıca onlar için yeme-içme alanları çok önemlidir.Teknolojiyi çok severler.Düzeni sevdiklerinden en sık depolama ve organizasyon ürünlerini görmek mümkündür. Başak burçları dekorasyon konusunda en başarılı olan burçtur.

  alıntı