Çayda büyük tehlike

Konusu 'Sağlıklı Yaşam' forumundadır ve Elif tarafından 2 Ekim 2012 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif Yönetici Admin


  Çayda "büyük tehlike" uyarısı yapıldı.

  ÇAYKUR Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, çok kötü ve sağlığa zararlı kaçak çayların kendi markalarının taklidi olarak piyasaya sürüldüğünü belirterek uyarıda bulundu.

  Dünyada en fazla çayın Türkiye'de yetiştiğini belirten ÇAYKUR Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, “Dünyada sıcak bölgelerde çay üretimi yapılıyor. Bu yüzden 35- 40 çeşit zararlıyla mücadele edilmek zorunda kalınıyor. Bizim çayımız dünyada üzerine kar düşen tek çaydır.İklim şartlarından dolayı bizde haşere zehri kullanılmaz. Toplanmasında, paketlenmesinde suyla temas etmez. Bizim çayımızda ise hiçbir katkı maddesi yoktur. En kaliteli, leziz, doğal, sağlıklı çay bizdedir. Halkımıza çocuklarının sağlıklarını riske etmemeleri gerektiğini söylüyoruz" dedi.
  [​IMG]
   


 2. Cevap: Çayda büyük tehlike

  Onu yeme gdo var,bunu içme kanser yapar,az uyu ölürsün yoksa,çok yürü çok yaşa,deterjan kullanma pislikten öl,okul çantalarına dikkaaat çocukları kanser yapar,oyun hamurlarının içindekiler hele çocuklarınız elini bile değmesin,sebzeni balkonda yetiştir,meyven için banyo küvvetini tarla haline getir... :D :) Herşey mi sağlıksız... :confused: