Cep telefonları sizin adınıza konuşuyor

Konusu 'Web Haber' forumundadır ve Elif tarafından 8 Ocak 2013 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif Yönetici Admin

  Turkcell'den yeni Statune hizmeti

  Cep telefonları bizim adımıza konuşuyor
  Adınıza artık cep telefonları konuşacak. (Turkcell Statune).Turkcell'liler bu servisle, istedikleri zaman kendilerini arayanlara, telefonlarını açmadan o anda ne yapmakta olduklarını bildirebilecek.Diyelim bebeğinizi uyutuyorsunuz ya da bulaşık yıkıyorsunuz telefonunuz çalıdığında, bu uygulama devreye giriyor ve sizin adınıza karşı tarafa cevap verip konuşuyor. “Aradığınız kişi şu anda araba kulanıyor'' Nasıl mı? Hemen detaylara geçelim.

  [​IMG]

  Turkcell’in yeni Statune servisi, 150 adet seçenek arasından istediğiniz cevabı seçerek arayan kişiye standart olan çağrı sesi yerine Meşgulüm, Tatildeyim veya Toplantıdayım gibi daha önce hazırlanmış orijinal mesajları dinletebiliyor.

  Ayrıca uygulamada bulunan “Ekstra” başlığı da telefona cevap verememe gerekçesini daha çok ilgi çekici mesajla açıklamak isteyenlere : Araba kullanıyorum, Kuafördeyim, Marketteyim, Otobüsteyim, vb eğlenceli “cevapsız çağrı” gerekçeleri var.

  Böylece kullanıcı, standart çağrı sesi yerine o an ne yaptığını, nerede olduğunu veya kendini nasıl hissettiğini telefonunu açmasına gerek kalmadan karşı tarafa bildirebiliyor.

  [​IMG]

  Turkcelin bu uygulamasını kullanmak “Cevapsızsa bir nedeni var” demek için..yapmanız gereken;

  İsteyen uygulamayı App Store ve T-Market’ten ücretsiz olarak indirebilirsiniz. iPhone ve Android kullanıyorsanız Statune’ü, STATUNE yazıp 1040’a mesaj göndererek cebinize indirebilirsiniz. . Sadece Turkcell’lilerin kullanabildiği bu uygulama, 1 hafta süresince hiç bir ücret ödemeden denenebilecek.
  Statune uygulamasından faydalananlar, ayrıca kullanım için internet bağlantı ücreti ödemeyecek.Bir hafta sonra deneme süresi bittiğinde abonelik ücreti olan haftalık 50 kuruş ödemeniz gerekir.
  Detaylı bilgi için Statune - TURKCELL
  [​IMG]