Certified Toolbar Silme

Konusu 'Web rehberi' forumundadır ve Elif tarafından 13 Mart 2013 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif Yönetici Admin

  Certified Toolbar virüsü Silme
  Certified Toolbar bulduğu her tarayıcıya girer ve siz internette sayfa açınca bu program da açılmış olur. Ayrıca, bu program tarama yapmaya başladığınızda istemediğiniz yönlendirmelere de neden olur. Eğer bu programı elle kurmadıysanız, bilgisayarınızdan silmenizi öneririz. Certified Toolbar’ı bilgisayarınızdan nasıl sileceksiniz. Certified Toolbar nasıl silinir?

  Certified Toolbar'ı Silmek için yapmanız gerekenler:

  Certified Toolbar’ın kaldırılması için Başlat > Denetim Masası > > Program Kaldır'a gidin. Ardından listede Certified toolbar’ı göreceksiniz ve oradan Uninstall butonunu seçin.

  Search.certified-toolbar.com'u Mozilla Firefox da Silmek için:

  Firefox’u açın ve Araçlar > Seçenekler > Genel > Başlangıç’ı seçin. Bundan sonra 'Boş sayfa gösterin' seçeneğini ya da diğer bir internet sitesinin ismini yazın.

  internet Explorer tarayıcınızdan Certified Toolbar'ı için:

  IE > Araçlar > Internet Seçenekleri > Genel Sekme’yi açın. Google’ı veya sitediğiniz bir adresi girerek var sayılan ayarlara döndürün.


  Google Chrome'da Certified Toolbar'ı Silmek için:


  Google Chrome’ı açın, wench ( zampara ) butonuna tıklayın, ayarlara gidin ve Arama motorlarını yönetin'i seçin. Google’ı veya başka bir arama motoru olarak gösterin ve Certified toolbar’ı listeden silin. Daha sonra 'Başlangıçta' bölümüne gidin ve yeni bir sekme açtığınızda boş sayfa çıktığına emin olun.

  http://www.webokur.net/web-yardim/certified-toolbar-kaldirma-20977/#post26668