Cuma Mesajları 2013 Yeni

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Elif tarafından 22 Mart 2013 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif Yönetici Admin

  Yeni 2013 Cuma Mesajları,

  Facebook için Cuma Sözleri 2013

  Allahım..çalıştığımız işlerde muvaffakiyetler ihsan et bizlere. Darda ve muhtaç koyma. Kötü yola düşenleri gittikleri yoldan geri çevir. Evimize mutluluk ihsan eyle. Kaldıramayacağımız yüklerle bizleri sınavdan geçirme. Amin...

  Bütün güzeliklerin anahtarını kendinde bulunduran ''Rabbim'' Hakkımızda en hayırlı kapıları aç… Amin. Cumanız bayram tadında olsun..

  Ey Rabbim!.. Dinimizden dolayı bizi küçük düşürmeye gayret edenlere fırsat verme. Bizleri İslamın yolundan ayırma..Hayırlı cumalar

  Rabbim, fayda getirmeyen bilgiden, duyulmayan duadan, doymak bilmeyen nefisten, tembellikten, korkaklıktan, cimrilikten, kabir azabından, hayatın ve ölümün fitnesinden Sana sığınırım.

  Günlerin en değerlisi cumadır. Cuma günü Bayramlardan ve Aşure gününden daha değerlidir. Cuma günü dünyada ve Ahirette müminlerin bayramıdır. Cumanız Mübarek Olsun.

  Allahım!.. Bizi Sana boyun eğenlerden kıl, neslimizden de Sana itaat eden bir ümmet çıkar,tevbemizi kabul et. Çünkü tevbeleri çokça kabul eden ve çok merhametli olan ancak Sen’sin. Alemlerin efendisine selatu selam ile..(a.s.m) Hayırlı Cumalar..

  Kalpler imanla, gönüller huzurla dolsun. saadetler hepimizin olsun. ne kurulan bağlar bozulsun, nede dostlar unutulsun. cumanız mübarek olsun.


  Bazı zamanlar vardır ki en muhabbetli en uhuvvetli ve en güzel, en içten müminin bayramıdır böyle zamanlar. en güzel günün cuma bayramın olsun.Dua ile..

  Önce yollar uzanır hakka yürümek için, tomurcuklar güller açar onu görmek için, dua eden biri var senin için. sende dua et ALLAH için. cumanız mübarek olsun.


  Rabbim sen kalbi kırıkların sığınağı, yolda kalmışların yoldaşı, sen yalnızlığıma arkadaş olan ve tüm gönüllerin dert ortağısın. beni benden uzağa at, senden uzağa atma. Hayırlı cumalar..

  Herkese nasip olmayan mutluluk denen o en güzel duygu sizinle olsun. Hayırlı cumalar dilerim.
  [​IMG]
   

 2. Cevap: Cuma Mesajları 2013 Yeni

  cumanız mübarek olsun