Cumhuriyet Bayramı Kutlama Mesajları

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Lavinia tarafından 17 Ekim 2012 başlatılmıştır.

 1. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı İle İlgili Örnek Kutlama Mesajları

  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlama Mesajları
  29 Ekim 2012 Cumhuriyet Bayramı Kutlama Mesajları

  Büyük milletimizin tarihteki en parlak başarılarından biri olan Cumhuriyetimizin kuruluşunun ..... Yılı hepimize kutlu olsun.

  [​IMG]

  Aydınlık geleceğimizi görmenin huzuru içinde herkesin Cumhuriyet Bayramını kutluyor; Cumhuriyetimizin kurucusu büyük Atatürk, aziz şehitlerimiz ve gazilerimizin manevi huzurlarında saygıyla eğiliyorum

  Cumhuriyet; esarete boyun eğmeyip, vatanı ve değer yargıları uğruna verdiği milli mücadelede, top mermilerine göğsünü siper ederek, hiçbir millete nasip olmayan kahramanlık destanları yazan ve adını tarihe altın harflerle kazdırtan milletimizin, dünya milletleri arasındaki şerefli yerinin bir sembolüdür. Huzur ve güven içinde, bu şerefli günün ..... yıldönümünü kutlamanın büyük mutluluğunu yaşıyoruz.

  Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde kazanılan Kurtuluş Savaşı ile tarihte eşine az rastlanır bir başarı gerçekleştirilmiştir. Yaşanılan tüm zorluk ve sıkıntılara rağmen inanç ve kararlılıkla kazanılan bu zafer Milletimize kayıtsız şartsız egemenliği temin eden Cumhuriyeti armağan etmiştir. Milletimizin Cumhuriyet Bayramı'nı kutluyorum.