Doğum Günü Mesajları 2014

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve webkolik tarafından 3 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

 1. webkolik

  webkolik Süper moderatör Yönetici

  Allah'a binlerce kez daha şükür diyorum. Bugün Doğum günü ve Seni yeryüzüne gönderip karşıma çıkardığı için teşekkürlerimi sunuyorum.

  Belki de bugün birçok kişiden doğumgünü mesajı alacaksın ama şu an okuduğun en farklısı ve en özeli çünkü bütünüyle sana sevgiyle yazılmış bir mesajdır bu. İyi ki varsın birtanem..

  Yıl 2014 ve bu saat itibariyle senin Doğum günün.. Unutuldun sanma, Saatlerdir parlak bir fikir arıyorum, hoş bir mesaj gönderebilmek için sana pırıl pırıl bir yaşam dileyebilmek için.

  Bir yudum sevgi kocaman bir okyanusa bedeldir. Şimdi ben uzaklarda senin bir yudum sevgine hasretim.Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyorum..Doğum günü kutlu mutlu olsun.

  Bir doğum günün daha geldi. Böylece bir yıl daha bitti, aman nolur üzülme zaman çabucak geçiyor diye.. Bak herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda ardına baktığında umarım ”harikaydı” dersin..

  Farkına vardın mı bugün biraz daha yaşlandın, ama önemi yok sen tanıdığım en tatlı ihtiyarsın. İyi ki varsın.Doğum gününü kutlarım.

  Rüzgar umudunu taşısın, deniz mutluluğa ulaştırsın, gökyüzü de sevgiyi hediye etsin, yağmur gönlüne neşe getirsin. Yaş günün kutlu olsun.

  Dileğim bugün dilediğin arzuladığın tüm dileklerin gerçek olsun. Belki şuan yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle beraber kutluyorum. Nice yaşlara tatlım.

  Her mum hayatının ışığıdır pastandaki mumlar çoğaldıkça hayatın daha çok aydınlanacak. Yeni ışığın KUTLU OLSUN CANIM.

  Yılların soramadığı yolların yontamadığı dostların unutamadığı bir ömrün olsun.Bu doğum günün bir başlangıç olsun Yeni yaşın DOĞUMUN KUTLU OLSUN.