Doğum günü sözleri mesajları güzel sözler

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Hilal tarafından 5 Haziran 2012 başlatılmıştır.

 1. Doğum günü sözleri mesajları güzel sözler
  Değişik doğum günü mesajları

  Güzel Doğum Günü Sözleri


  değişik doğum günü kutlamaları
  Her mum hayatinin ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yasamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın kutlu olsun.


  Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler..
  Doğum Günü Kutlama Sözleri

  Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğumgünün kutlu olsun.


  Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun, doğum günün KUTLU OLSUN.


  Yeni yasin dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. MUTLU YILLAR!


  Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle... Doğumgünün kutlu olsun!


  Ömürden ömür geçip gitsede mutlu geçsin mutlu gitsin. Doğum Günün Kutlu Olsun


  Gülmek gülenin,Yıldızlar gecenin,MUtluluk sadece senin olsun o kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun.Doğum günün kutlu olsun ..

  Her doğum günün kalbin kadar temiz yüzün kadar güzel geçsin..


  Sağlık başarı, mutluluk, aşk senin Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yasarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum Günün Kutlu Olsun.  Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yasar, basari merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle... Doğum günün kutlu olsun!


  Tonton bir Nine olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun.


  Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara...