Duvar Saati Modelleri

Konusu 'Hobi ve İlgi alanları' forumundadır ve merih tarafından 6 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

 1. Saatler sadece zamanı göstermesinin ötesinde oldukça iyi ve farklı ev aksesurlarından olabilir.Bunun için duvar saati seçerken titiz davranmak gerekir.Sıradan duvar saatleriyerine daha farklı ve dikkat çekici duvar saati seçmek mesela ev aksesuarı amacıyla duvar saati kullanacakların göz önüne alması gereken etmenler arasıdna sayılabilir.

  Farklı duvar saati almak isteyenlere bugünki önerimiz büyük duvar saatleridir.Normal duvar saatindan baya büyük olan duvar saati ile evinize oldukça farklılık katabilirsiniz.Bu bağlamda duvarın büyük kısmını kaplayan büyük duvar saati dekoratif açıdan oldukça değişik olacağını söyleyebiliriz. Evlerinde bu tip yenilikler yaratmayı sevenler için büyük duvar saatleri doğru seçim olabilir.
  Duvar Saatleri Modelleri
  webokurduvarsaatimodell (1).jpg webokurduvarsaatimodell (2).jpg webokurduvarsaatimodell (3).jpg webokurduvarsaatimodell (4).jpg webokurduvarsaatimodell (5).jpg webokurduvarsaatimodell (6).jpg webokurduvarsaatimodell (7).jpg webokurduvarsaatimodell (8).jpg webokurduvarsaatimodell.jpg
   
  Son düzenleyen: Moderatör: 8 Ağustos 2014