Elektronik Eşya Meraklılarına Fırsat

Konusu 'Akıllı telefonlar' forumundadır ve webkolik tarafından 16 Nisan 2012 başlatılmıştır.

 1. webkolik

  webkolik Süper moderatör Yönetici


  Elektronik Eşya Meraklılarına 220 Voltluk bir Fırsat

  internet aracılığıyla tüketicilere avantajlı alışveriş olanağı sunan fırsat sitelerine bir yenisi daha katıldı.
  220 voltluk yeni ve öncü olan bu site yüksek kaliteyi en uygun fiyata bularak elektronik eşya meraklılarına sunuyor.Elektroniğe 220 voltluk fırsat sunan site go220.com

  [​IMG]
  GO220 markasıyla tüketicilerle buluşan 220 Elektronik Hizmetler ve Tic. A.Ş

  Sitede sadece 220 volt ile çalışan elektronik aletler satılıyor işte sitenin ismi de burdan geliyor.Piyasadaki ürünleri GO220 her gün farklı gruplarda 7 ayrı elektronik ürünü cazip tekliflerle üyelerine ulaştırıyor. S
  itenin sunduğu fırsatlardan faydalanabilmek için siteye üye olmanız gerekiyor.Go220’ye üye olmak için Tıklayınız

  Belli sayıda satışa çıkan ürünler 48 saat boyunca satın alınabiliyor. Kullanıcılar stok durumunu takip edebiliyor. Sisteme e-posta adresleriyle ücretsiz üye olan kullanıcılara, her gün o güne ait fırsatların duyurulduğu e-bülten gönderiliyor. Böylece tüketicinin, beklediği özel ürünlere ait fırsatlardan da haberdar olması sağlanıyor. Alışveriş, siteye girdikten sonra sadece 4 tık’la tamamlanıyor.

  Sitede farklı bankaların kartları ile vade farksız taksitlendirme olanakları sunuluyor. GO220’de işlemler, online alışverişte güvenlik anlamında bir dünya standartı olan 3D Secure güvencesiyle gerçekleştiriliyor.
  GO220’de satılan ürünler üretici veya ithalatçı firma garantisiyle müşterilerine ulaştırılırken, montaj gereken ürünlerde yetkili servis desteği sağlanıyor. GO220’de müşterilerine her aşamada destek veren bir müşteri hizmetleri merkezi de bulunuyor.