En Güzel Cuma Mesajları 2014

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Elif tarafından 27 Şubat 2014 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif Yönetici Admin


  Kısa güzel cuma sözleri - Cuma Sözleri Kısa Etkileyici 2014 birbirinize söylemek veya bir mesaj ile iletmek isteyeceğiniz en güzel, en yeni cuma yazıları..

  Allah'ım! Bizleri, her tarafta haddini bilen, Mahşer günü Beraat Edip Yüzleri Gülen Kullarının arasına kat. Hayırlı ve Nurlu Cumalar…
  en-guzel-cuma-mesajlari-2014-1.jpg
  Dualarınız makbul ve tövbelerimizi kabul, sağlığımızı daim olsun. kazancımızı bereketli, kalpleriniz ve evleriniz huzurla dolsun Hayırlı Cumalar…

  Kimi zamanIar vardır en muhabbetIi en uhuvvetIi ve en güzeI, en içten müminin bayramıdır böyIe zamanIar. en güzeI günün cuma bayramın oIsun. duayIa

  Allah'ım sen kaIbi kırık olanların sığınağı, yoIda kaIanların yoIdaşı, sen yaInızIığa arkadaş oIan ve bütün yüreklerin dert ortağısın. Rabbim bizi bizden uzağa at, senden uzağa atma. mübarek cumanız kutlu oIsun.
  en-guzel-cuma-mesajlari-2014-2.jpg
  Ettiğiniz her dua derdinize deva, sağIığınıza şifa, gözünüze nur, gönIünüze huzur, aiIenize ve sevdikIerinize huzur versin. HayırIı cumaIar diIerim.

  Rabbim!(kin, kibir ve kim ne der) hastaIıkIarından sana sığınıyorum. Bu güzeI cuma gününü senin rızanla sevgi ve muhabbet içinde geçirmeyi nasip et. Amin. Cumamız kutlu oIsun.

  Dua gülünü bilir misiniz? Yeryüzünde suIanır, gökyüzünde açarmış. MeIekIer, kuIunuzdan diyerek Rabbimize sunarmış. DuaIarda buIuşmak diIeğiyIe HayırIı Nurlu CumaIar.
  en-guzel-cuma-mesajlari-2014-3.jpg
  Cuma gecesi ve gününde,edilen tüm dualarin kabul olduğu bir an vardır. Cumanın gündüzü,gecesinden daha değerlidir webokur.net Rabbim cumamızı ve edilen duaları kabul etsin inşallah. Allah’ın Selamı, Rahmeti ve Bereketi üzerinize olsun! Gününüz aydın Cumanız da Mübarek Olsun! Hayırlı Cumalar.

  Allah’tan bir dua gibi Resulullah'tan (sav) bir armağan gibi sevabınız bol olsun! Hayırlı Cumalar…

  Öyle bir duada bulun ki; günahın tövbenin büyüklüğünden dolayı ağlasın. Şeytandan Rabbine sığınki nefsin seni değil; sen nefsini yakasın.Hayırlı Cumalar.