En Güzel En Anlamlı Kadir Gecesi Mesajları 2013

Konusu 'Dini günler ve geceler' forumundadır ve webkolik tarafından 2 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

 1. webkolik

  webkolik Süper moderatör Yönetici

  En Güzel En Anlamlı Kadir Gecesi Mesajları 2013

  2013 mübarek Kadir Gecesinde Allah bütün duaları kabul eder. Çünkü Kulların Rabbine enyakın olduğu Kadir gecesi, tam şafak sökünceye dek duaların kabul edildiği yeryüzünün en kutsal gecesidir.

  Bu mübarek gecede umudunuz yarin kadar yakin olsun yarininiz da akşamınız kadar mutlu, Allah aşkınız Kadir kadar mukaddes, dualariniz istediginiz gibi makbul olsun inşallah.Talihiniz gözleriniz kadar berrak, kaderiniz bakisiniz kadar güzel,Kadir geceniz mübarek olsun..

  Kendisine dua edenleri geri çevirmeyen, günahları bağışlayan, her şeyi bilen, gören ve duyan Yüce Allah tüm dualarımızı kabul etsin.Kadir gecen mübarek olsun..

  Bu gece bin aydan daha hayırlı olan Kadir gecesi. Kuran´in nazil oldugu bin aydan daha hayirli bu gecenin size efradi ailenize ve bütün Islam alemine hayir bereket ve huzur getirmesini diliyor ve dua ediyorum.Kadir geceniz mubarek olsun..

  [​IMG]
  Güzel Anlamlı Etkileyici Kadir Gecesi

  Bu mübarek gecede melekler, Rablerinin izniyle ölü canlara hayat taşımak için bölük bölük inerler; her çeşit barış, huzur, saadet ve güven taşırlar... ta şafak sökünceye dek!..

  Borçlarımızdan, ceza ve günahlarımızdan kurtulmak için bu gece dua edelim.. Allah affeden ve bağışlayandır, unutmayalım.. Eller semaya kalkıp, yürekler bir atınca bu gece, gözler sevinç yaşlarıyla dolacak. Kadir Geceniz Mübarek olsun.

  Bin damla serilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların Kabul olsun bu gece. Kadir gecen mübarek olsun..

  Mübarek Kadir Gecenizi kutlar, herşeyin gönlünüzden geçtiği gibi olmasını temenni ederim. Geceniz mübarek olsun.

  Tüm arkadaşlarımın kadir gecesini kutlar dua larınızla geçmiş günahlarınızın affını diliyorum kadir geceniz mubarek olsun
   
  Son düzenleme: 2 Ağustos 2013

 2. webkolik

  webkolik Süper moderatör Yönetici

  Cevap: En Güzel En Anlamlı En Etkileyici Kadir Gecesi Mesajları 2013

  Bu gece 1000 aydan daha hayırlı bir gecedir çünkü. Günahlarımızın affı için tevbe etmeli kuranı okumalı ve rabbimize dualar etmeliyiz.Ramazan ayının sonunda çok değerli bir gece olan bu mübarek kadir gecesini kesinlikle değerlendirmeliyiz. Allahın izniyle Bu gecede bizlere de dua etmeyi unutmayın. Kadir geceniz mübarek olsun dostlar