Güzel Sözler En Güzel Ramazan Başlangıcı Mesajları

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Demir tarafından 28 Haziran 2014 başlatılmıştır.

 1. En Güzel Ramazan Başlangıç Mesajları

  Bugün Ramazan ayının ilk günü! Siz de sevdiklerinize Ramazanın başlangıcı ile ilgili güzel mesajlar göndermek istiyorsanız bunları incelemelisiniz.

  Mübarek Ramazan ayı kalbini O'nun yoluna koymayı ellerini daim O'nun dergahına açmaya vesile olsun.

  Mübarek Ramazan ayına has rahmet, bereket ve mağfiret ile hemhal olman dileklerimle.

  Sevgi söze dolarsa dua olur, dua Allah'a ulaşırsa nur olur, aynı yolda birleşen dualarımızın nur'a dönüşüp Rabbimize ulaşması dileği ile Ramazanın Mübarek Olsun.

  Başlangıçlar sonuçların tecelli yeridir… Rahmet ile başlayan Ramazan Ayının kurtuluş ile tecelli bulması temennilerimle.

  hosgeldin-ramazan.jpg

  Şu mübarek Şehr-i Ramazan leyle-i kadri ihata ettiği için kendisi de ömür içinde bir leyle-i kadirdir ki muvaffak olanın ömrüne bin ömür katar. Hoşgeldin on bir ayın sultanı.

  Ellerin semaya, dillerin duaya gönüllerin Mevla’ya yöneldiği bu mübarek Ramazan Ayı’nın hayırlara vesile olmasını dilerim. Hoşgeldin Ya Şehr-i Ramazan

  Mübarek Ramazan ayı kalbine önce bulut olsun yağmak için… Sonra yağmur olsun ilahi sevgiyi yeşertmek için…

  Ah özlemim O’na ki; O beni görür ama ben O’nu göremem arzusu ile O’na yaklaştıran mübarek Ramazan Ayınız hayırlara vesile olsun…


  Ey iman edenler! Samimi bir tövbe ile Allah’a dönün. Tahrim/8 Tövbelerin geri çevrilmediği rahmet ve mağfiret yüklü Ramazan Ayınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dilerim.

  En ışıltılı bakışların gözlerinde, en tatlı sözlerin kulaklarında, tüm mutlulukların avuçlarında ve en sonsuz sevgilerin gönlünce yaşayacağı Ramazan Ayı geçirmenizi dilerim