En İyi Hosting Firmaları 2013

Konusu 'Web rehberi' forumundadır ve Elif tarafından 29 Haziran 2013 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif Yönetici Admin


  En İyi Hosting Firmaları 2013

  Aşağıdaki listede ''En İyi Hosting firmalarının bir değerlendirmesini yapacağız. En iyi web hosting firması ve hizmetleri mümkün olan en düşük fiyatla, en uygun fiyatlı barındırma hizmetleri sunan en güvenilir, zengin özellikleri barındıran, iyi bilinen web hosting listesinin yer aldığı tablo aşağıda verilmiştir.

  2013 yılı En iyi yabancı hosting sağlayıcıların Değerlendirmesi bu özelliklere göre yapılmıştır.İşte araştrımalara göre En İyi 10 Hosting Servisi:

  1. Just Host
  [IMGALT=http://img.webokur.net/upl/uploads/en-iyi-hosting-firmalari-1-37643.png] En İyi Hosting Firmaları (1) [/IMGALT]
  Justhost basit yapısı ile işe yeni başlayanlar için oldukça kolay bir kullanım sunmakta + Bunun yanında gelişmiş özelliklerle ileri seviyede olan kullanıcılara da hitap ediyor. Şirket sadece Linux hosting hizmeti vermektedir. Ayrıca Windows hosting seçeneği bulunmamaktadır. Fakat bu durum çoğu kullanıcı için bir sorun oluşturmayacaktır Çünkü: Mükemmel bir destek ekibi, kullanışlı bir arayüz ve zengin hosting özelliklerini uygun fiyatla sunan Just Host, listemizin ilk sırasında yer alıyor. Firma ayrıca sitenizin %99.9 oranıyla açık olacağını garanti ediyor.

  2.Go Daddy
  [IMGALT=http://img.webokur.net/upl/uploads/en-iyi-hosting-firmalari-2-91545.png] En İyi Hosting Firmaları (2) [/IMGALT]
  Alanında son derece uzman kişilerce profesyonel bir biçimde yönetilen bir şirket + Hosting piyasasının en büyüğüdür.Müşteri memnuniyeti konusunda oldukça hassaslar + Piyasadaki en geniş özelliklere sahip şirket konumunda. Bu özelliklerin bazıları için kullanım sınırlaması var, bazısı içinse ek ücretler istenmektedir. Sonuç olarak Go Daddy az öncede belirttiğimiz gibi internet dünyasındaki en büyük hosting şirketidir. Firma yetkilileri bu durumu uzman kadrolarına ve zengin içeriklerine bağlıyorlar.

  3. iPage
  [IMGALT=http://img.webokur.net/upl/uploads/en-iyi-hosting-firmalari-3-38857.png] En İyi Hosting Firmaları (3) [/IMGALT]
  iPage limitsiz bant genişliği, disk alanı ve email özelliklerinin yanında; diğer hosting firmalarından farklı olarak marketing şirketleri için çeşitli alışveriş eklentileri sunuyor. + 7/24, 365 gün teknik destek - Cron ayarı ve script kütüphanesi gibi bazı gelişmiş özellikler bulunmuyor. iPage kullanışlı ve stabil bir servis sunarak, başlangıç seviyesinde ve orta seviyedeki kullanıcılar için uygun bir servis olduğunu kanıtlıyor.

  4. Arvixe
  [IMGALT=http://img.webokur.net/upl/uploads/en-iyi-hosting-firmalari-4-15073.png] En İyi Hosting Firmaları (4) [/IMGALT]
  Arvixe sahip olduğu tüm hosting paketlerinde üyeliğiniz süresince ücretsiz domain sağlıyor. Ancak Servis uluslararası domainleri desteklemiyor. Teknik desteğe ulaşmak yoğunluk dolayısıyla uzun zaman alabiliyor. Rekabetçi ve zengin içerikli paketleriyle Arvixe her boyuttaki projeler için uygun bir hosting servisidir.

  5. MidPhase
  [IMGALT=http://img.webokur.net/upl/uploads/en-iyi-hosting-firmalari-5-14701.jpg] En İyi Hosting Firmaları (5) [/IMGALT]
  Çoğu hosting paketinde sınırsız domain kaydı, sınırsız bant genişliği ve disk alanı sağlamakta. Beklenmedik sorunlarla karşılaşma olasılığınız oldukça düşük.En ucuz hosting firması olduklarını iddia etseler de diğerleri ile kıyaslanınca durumun böyle olmadığı anlaşılmaktadır. Kontrol paneli pek sade tasarlanmamış. Bu nedenle yeni kullanıcılarda kafa karışıklığına neden olabilir. MidPhase bir web sitesi kurmanız, çalıştırmanız ve yürütmeniz için gereken her türlü özelliğe sahip olarak, mükemmel bir hosting hizmeti sunmayı garanti ediyor.

  6. HostGator
  [IMGALT=http://img.webokur.net/upl/uploads/en-iyi-hosting-firmalari-6-91657.png] En İyi Hosting Firmaları (6) [/IMGALT]
  Bir hosting planı üzerinde sınırsız domain kullanabilme, Limitsiz bant genişliği ve disk alanı, Yoğun kullanım dolayısıyla teknik destekle iletişim kurmanız zaman zaman oldukça zor olmakta. Çok kullanışlı bir arayüz ve diğer firmalardan farklı bir özellik sunmasa da, HostGator piyasada kendisine oldukça iyi bir yer edinmiş ve tercih edilen bir hosting firması.


  7. AN Hosting
  [IMGALT=http://img.webokur.net/upl/uploads/en-iyi-hosting-firmalari-7-51291.png] En İyi Hosting Firmaları (7) [/IMGALT]
  Bir hosting planı üzerinde sınırsız domain kullanabilmedir. Limitsiz bant genişliği ve disk alanı. Bazı durumlarda kişiselleştirilebilir hata sayfaları ve script kütüphanesi gibi gelişmiş özelliklerin yokluğu hissedilebiliyor.Ancak bazı ileri özelliklerin olmaması üst düzey kullanıcılar için bir eksiklik olsa da, başlangıç seviyesindeki kullanıcılar için tercih edilebilecek bir firma.


  8. Network Solutions
  [IMGALT=http://img.webokur.net/upl/uploads/en-iyi-hosting-firmalari-8-77161.jpg] En İyi Hosting Firmaları (8) [/IMGALT]
  30 yıldan uzun bir süredir bir teknik servis olarak çalışan Network Solutions, bu özelliğinin de etkisiyle rakiplerine oranla oldukça detaylı ve aydınlatıcı bir teknik destek sağlıyor.Şirketin tüm hosting paketleri sisteme yalnızca 1 domain kaydına izin veriyor. Benzer paketlerini karşılaştırdığımızda fiyatları diğer firmaların üzerinde. Network Solutions esnek yapısı ve başarılı teknik desteğiyle küçük çaplı projeler için uygun bir seçim olabilir.

  9. Globat

  [IMGALT=http://img.webokur.net/upl/uploads/en-iyi-hosting-firmalari-9-45906.png] En İyi Hosting Firmaları (9) [/IMGALT]
  Sistemin kullanımına yönelik videolu anlatımlar, Alanlarında uzman ekiplerce 7/24 teknik destek + 50 dolar değerinde Google AdWords reklam kuponu, Servera erişim sınırlı, Script kütüphanesi ve detaylı ziyaretçi bilgileri bulunmuyor. En iyi hosting firması olmaktan oldukça uzak olsalar da, Globat başlangıç seviyesindeki kullanıcılara basit ve kolay bir kullanım sunuyor.

  10. Westhost
  [IMGALT=http://img.webokur.net/upl/uploads/en-iyi-hosting-firmalari-10-22310.png] En İyi Hosting Firmaları (10) [/IMGALT]
  Westhost Oldukça başarılı ve çeşitli yardım desteği, Amatörler için kullanımı kolay web sitesi oluşturma araçları, İzin verilen disk kullanım alanı ve bant genişliği diğer hosting şirketlerine oranla biraz daha düşük Sonuç: Aylık ücretinizin içerisinde gelen ek seçenekler ile WestHost, hosting piyasasında diğer şirketler için güçlü bir rakip konumunda bulunuyor.