Eşime En Güzel Doğum Günü Mesajları

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Lavinia tarafından 7 Ağustos 2012 başlatılmıştır.


 1. Eşim için doğum günü mesajları

  Eşime doğum günü sözleri

  Yaşa . Sev . Gül! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara..

  Seni tahmin edecegin kadar değil, tahammul edemeyeceğin kadar cok…seviyorum.Sana ”Eşim” diye biIdiğim icin çok şanslıyım.Iyi ki doğmuşsun ”Sevgilim”ve iki benimsin.

  bin yıl ömrüm olsa bin yıl seni severdim,bin yıl seni sevseydim bin yıl daha isterdim sevgilim, ilk ve son aşkım iyi ki doğdun bitanem

  Yeni bir yaşın önce sağlık, sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin! NiCE YILLARA...

  Sana çok teşekkür ediyorum hayat ışığım, varlığımın tek nedeni iyi doğdun…

  Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun sevgilim…

  Dalgalar vuruyor sahile, yıldızlar parlıyor sonsuz mavide, ben de bitmez sevgimle koşuyorum sana doğru. Doğum günün kutlu olsun hayatım.

  Sevgi dolu kalman ve her zaman mutlu olman dileğiyle, doğum günün kutlu olsun.


  Bugün doğum günün, bugün gerçekten özel ve farklısın ama benim için sadece bugün değil hergün özel ve farklısın aşkım. Doğum günün kutlu olsun.

  Sen hayatıma oyle bir anda dogdun ki..İyiki varsın hayatımın anlamı...Benım en degerlı varlıgım herseyım..Senı cooook seviyorum.Dogum gunun kutlu olsun.


  En değerlim iyi doğmuşsun seviyorum seni.

  İyi ki doğmuşsun aşkım, iyi ki benim olmuşsun, iyi ki sevmişim seni…

  Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.