Evlilik Yıldönümlerinde Hediye!..

Konusu 'Kadının Not Defteri' forumundadır ve Elif tarafından 12 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif Yönetici Admin

  Evlilik Yıldönümünde en güzel hediye, yüreğinizdeki sevgi dolu duyguları ifade etmektir. Maddi bir hediye sadece bir sembol olabilir. Çünkü onun maddesi sevginin değerini fazla temsil edemez.
  Asıl sevgi, karşılık beklemeden yani alacak hesabı yapmadan vermektir.
  Çünkü ev hayatı, muhabbetle güzelleşir. Eş ve evlat sevgisi, ''almadan verme''yi esas alır. Özetle bir ailede muhabbet, fedakarlık ve diğergamlık demektir.
  Hediye bazen şefkatli bir bakıştır. Bazen gönülden bir tebessümdür.

  Evlilik Yıldönümlerinde Hediye olarak eşinize verebileceğiniz en güzel hediyelerden biri de yıldönümünüzün sayısı ile ilgili olabilir. Mesela yıldönümünüzün 10. yılını kutluyorsanız 10. evlilik yılınıza göre bir program planlayabilirsiniz.

  Yani evliliğinizin kaçıncı yılını kutluyorsanız yıldönümü rakamı ile ilgili ilginç fikirler üretebilirsiniz. Tabi bu durum sevgililer için de geçerli.

  Eşinizle veya Sevdiğinizle buluşun, ona 10 adet beyaz gül verin. Ardından yemeğe çıkarın. Örneğin yemek masanız 10 numaralı masa olsun ve eşiniz masasında 10 tane kırmızı gülle karşılaşsın. Daha sonra gelen yemeğin yanındaki salatanın üstünde de 10 rakamı yazılı olsun. Bunun gibi birçok fikir üretilebilir. Sevdiğinize sunacağınız hediye paketine de yıldönümü rakamı ile süsleyebilir ve böylece sevdiğinize hoş bir akşam yaşatmış olursunuz.

  [IMGALT=http://img.webokur.net/upl/uploads/evlilik-yildonumlerinde-hediye-91766.png]Evlilik Yıldönümlerinde Hediye[/IMGALT]