Evlilik yıldönümünde yapılması gerekenler

Konusu 'Web Cafe' forumundadır ve Eylem tarafından 11 Mart 2014 başlatılmıştır.

 1. Eylem

  Eylem Süper moderatör Yönetici  Evlilik Yıldönümünde Neler Yapılabilir

  Evlilik hayatta yer alan en unutulmaz anlardan bir tanesi ve evlilik yıldönümü, Yılda bir kez kutlayacağınız özel günlerin belki de en anlamlısıdır. Çünkü bir ömür boyu hastalıkta ve sağlıkta beraber olacağınıza söz verdiğiniz hayat arkadaşınızla , 365 gün geride bırakılmıştır.

  Sizin de evlilik yıldönümünüz yaklaşıyor ve eşinize çok özel bir gün yaşatmanın planını yapıyorsanız ve neler yapabileceğinize dair ufak tüyolar almak ve sahip olduğunuz fikirleri geliştirmek istiyorsanız işte eşinize unutulmaz dakikalar yaşatmanız için tavsiyelerimiz:


  Eşinize güzel, romantik ve sevgi dolu bir mektup yazabilirsiniz aradan kaç yıl geçerse geçsin eminim ki onun da çok hoşuna gidecektir. Hazırladığınız kâğıtta beraber geçirdiğiniz onca zamanın sizin için ne kadar değerli olduğundan ve bunu daha uzun zamanlar sürdürmek istediğinizden bahsedebilir, tanıştığınız ilk günlere atıflarda bulunabilir ve memnuniyetinizi dile getirebilirsiniz.

  Çoğu kişinin yazmaya yeteneği olmadığını ve farklı alanlarda yetenekleri olduğunu biliyoruz ve bu sebeple yazma konusu hoşunuza gitmediyse eşinize dair düşüncelerinizi ses kayıtları ya da video ile anlatabilirsinîz. Güzel, alımlı bir kıyafet ile ve bakımlı bir yüzle videonun karşısına geçtiğiniz de eşinizi bir kez daha tavlamak için vaktiniz gelmiş demektîr.

  Hediyeler maddi değerlerîne bakılmaksızın herkesi mutlu eden şeylerden biridîr. Eğer evlilik yıldönümünüzde eşinize bir hediye almak istiyorsanız eşinizin hoşuna giden şeylere, hobilerine dair hediyeler bulabilir ve böylece onun düşüncelerine ne kadar değer verdiğinizi gösterebilirsiniz.

  evlilik-vebokur.jpg