Eylül 2012 Kova Burcu Yorumu

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Burcu tarafından 22 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

 1. Eylül 2012 Kova Burcu Yorumları

  Kova Burcu Eylül 2012 Yorumu

  2012 Kova Burcu Eylül Ayı Falı:Bu ay fayda sağlayacak etkiler finansal kazanç üzerinde gerçekleşiyor. 12 Eylülde pozitif ilişkiler bir zam veya beklenmedik bir para almanızı sağlayabilir. Lotoda şansınızı deneyin,
  Artık forma girmenin zamanı geldi diye düşünüyorsanız, serin havalardan faydalanın ve iş arkadaşlarınızla öğle saatlerinde ya da komşularınızla akşamları yürüyüşlere çıkın. Veya bir adını daha atıp spor salonuna yazılın. Ne olursa olsun yavaş başlayın, güvenlik önemlerini alın ve aşırıya kaçmayın. Sonra Mars 1 inde sağlığı temsil eden altıncı evinizden ayrılırken siz bu alışkanlığı sürdürme eğiliminde olacaksınız.

  8 Eylüle kadar genel anlamda ilişkileriniz ve iletişim için bir artı olacak. Ancak yine de şüpheci olmakta fayda var, herkese hemen güvenmeyin.23 Eylülde kulağınıza şaşırtıcı ve büyük olasılıkla heyecan verici haberler ulaşabilir.

  27 Eylül tarihinde seyahat ve yasal konularla ilgili sıkıntılar yaşanacak. Akrabaların da gerginliklere katkıda bulunması mümkün. Ufukta neler olabileceğine dair ayın 18′inde küçük bir işaret alacaksınız. Ayın son iki haftası riske girmeyin ve gece dışarı çıkıyorsanız toplu taşıma araçlarını kullanın. Mekanik sorunlar yaşamanız mümkün.

  Astrolog Rezzan Kiraz