Facebook da sayfa nasıl silinir?

Konusu 'Web rehberi' forumundadır ve Elif tarafından 12 Ocak 2013 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif Yönetici Admin


  Sayfa Nasıl Silinir Facebook

  Facebook sayfası nasıl silinir? Facebook Sayfa Silme işlemi için yapmanız gerekenleri sırayla aktaracağız. Facebook da kendi profiliniz dışında facebook sayfa veya facebook grup olarak syfalar açılabilir.Bu uygulamanın amacı aynı ilgi alanına sahip insnaları bir araya toplamak ve aynı anda paylaşım sunmaktır.Bu sayfalar türlerine göre çeşitli olabiliyor.Facebook kurumsal, şirket gibi.
  Eğer bir facebook sayfanız varsa ve artık bu sayfayı kullanmak istemiyorsanız sayfanızı silebilirsiniz.

  [​IMG]

  Facebook da sahip olduğunuz sayfayı silmek istiyorsanız yapmamız gerekenler şunlardır.

  Öncelikle sayfanıza giriş yapın.

  Sayfanın üst kısmında bulunan yöneticilere özel menüdeki ''Sayfayı Düzenle'' butonundan ''İzinleri Yönet'' kısmına girin.

  [​IMG]

  Sayfanızla ilgili bütün izin ayarlarını yapabildiğiniz bu bölümün en altında ''Sayfayı Sil: …..'i Sil'' biçiminde sayfa adınızın linki var. Bu linke tıkladığınız anda sayfayı gerçekten silmek isteyip istemediğinizi soracak.

  [​IMG]

  Eğer sayfanızın beğeni sayısı çok az ise ya da hiç beğenisi yoksa Facebook’tan hemen silinir.Ama sayfanızın çok sayıda beğenisi varsa Facebook silmek istesenizde hemen silmiyor. Silinme işlemi için 14 günlük bir süre tanıyor. Bu zaman zarfında isterseniz silme işleminden vazgeçebilirsiniz. Ancak 14 gün boyunca sayfanızda herhangi bir işlem yapmazsanız son dafa silme işlemini onaylamanızı isteyecek. Kararınız kesinse onayladığınız anda Facebook sayfanız tamamen kaldırılacaktır.