Facebook Hesabı Nasıl İptal Edilir

Konusu 'Web rehberi' forumundadır ve webkolik tarafından 3 Eylül 2012 başlatılmıştır.

 1. webkolik

  webkolik Süper moderatör Yönetici

  Facebook Hesabı Tamamen Nasıl İptal Edilir

  Facabook hesabınızı kalıcı olarak silebilirsiniz. Facebook Hesabını İptal Edebilmeniz için öncelikle bilmeniz gerekenleri sıralayalım ardından hesabınızı nasıl iptal edip sileceğinize dair bilgileri verelim.

  Fcebook Hesabınızı kalıcı olarak silerseniz Hesabınızla ilişkili tüm kişisel bilgileriniz Facebook’un veri tabanından temizlenecektir. Bunlara adınız, e-posta adresiniz ve anlık mesajlaşma rumuzunuz gibi bilgiler de dahildir. Bazı kopyalarınız (fotoğraflar, notlar, gibi) teknik nedenlerle Facebook sunucularında kalabilir, fakat bunlar kişisel olarak ayırt edilebilir ve her türlü içerikten arındırılır.Diğer kullanıcılar tarafından erişilemez hale gelir. Ayrıca, Facebook iptal edilmiş veya silinmiş hesaplarla ilişkili içerikleri kullanmaz.
  Şimdi gelelim facebook hesabınızı nasıl iptal edeceğimize:

  [​IMG]

  1)Facebook hesabınızı tamamen kapatmak için Facebook hesabınıza girin ve sağ alt kısımda bulunan Yardım merkezi kısmına tıklayın.
  2)Karşınıza çıkan sayfada ise Facebook Kullanımı bölümünden Gizlilik kısmına tıklayın.
  3)Sonra Dondurma ve Silme kısmına tıklayın.
  4)Daha sonra hesabımızı dondurmak istemediğimiz için diğer seçeneği seçiyoruz. Hesabımı kalıcı olarak nasıl silerim? tıklayın. Buradaki yazıyı takip ederek hesabınızı tamamen silebilirsiniz.

  Böylece hesabınız önce dondurulacak ve 14 gün içerisinde de silinecektir. Eğer 14 gün içerisinde hesabınıza giriş yaparsanız, isteğiniz iptal edilir.